reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki Wózek Polecacie :) ????

reklama
Mam lirę 3 i jako wózek do auta, do sklepu czy lotniskowo-wakacyjny jast ok - lekki, poreczny, dobrze sie skałada, rozkłada się prawie na płasko i małe kułeczka daja radę, ale na codzień uzywam Maxi Cosi Mura 4 na dużych pompowanych kołach bo jako jednyny wózek to chyba Lira nie dała ale to dlatego, że my duzo po parkach i innych niebrukowanych miejscach spacerujemy.
 
Vetuś a powiedz jeszcze - jak się prowadzi, można swobodnie jak murę pchać, czy trzeba się namęczyć nawet pod małe krawężniczki?? Chyba jego największą zaletą jest lekkość, a zaraz potem dostęp do kosza z tyłu, bozazwyczaj parasolki mają takie krzyże z tyłu i trzeba pokombinować, żeby coś włożyć w koszyk pod wózkiem :p
 
Malinko- dostep do kosza jest faktycznie super fłatwy, choć kosz nieduży. Co do krawężników nie ma problemu- łatwo sie go przechyla i podjeżdża, jest problem wiekszy na nierównych chodnikach i nie nadaje sie na wypad do parku gdzie mie ma ładnych równych i w miare twardych ścieżek. No i jest laciuti, w jedną ręke wózek (złażony) a w drugą dziecko bez problemu mozna wziążć. Choc ja zainwestowałąm w nosidełko ze stelażem na wypady do parku i wakacje z chodzącym dzieckiem.

2077215158
 
Cześc jestem tu nowa i tak zaciekawiła mnie wasza opinia na temat wózków :))
Ja posiadam obecnie implasta driwer 3xl SPRZEDAM WOZEK IMPLAST DRIVER 3XL - Warszawa - Dla dzieci - sprzedam driver 3xl i jestem z nigo super zadowolona, łatwo sie prowadzi szeroka spacerówka amortyzowane koła, tylko ma jedna mlutka wade jest strasznie strasznie ciezki :( i wcale nie jest wywrotny jak na wózek 3 kołowy
Wczesniej na starszego syna używałam graco quattro i tez byłam zadowolona do puki nie pękła rurka.
Teraz zastanawiam sie nas wózkiem babystyle oyster jest sliczny tylko ta cena jest przerazajaca jak na spacerówke :(
 
Katjusza nie wiem co Ci poradzic, Ty bedziesz miala malenstwo wczesniej i jesli chodzicie na dlugie spacery to taka przystawka sie przyda. U mnie to bedzie pazdziernik wiec pogoda moze juz nie pozwolic na spacery, ale mamy duzy ogrod wiec malenstwo w wozek a Gabrys na domowy plac zabaw. A jesli bede musiala gdzies podejsc z dwojka to mam jeszcze chuste. A o postawce takiej malej dla Gabrysia pomysle na wiosne

A na razie to tylko teoria wszystko wyjdzie w praniu:tak:
 
No to ja dzisiaj odkryłam Amerykę, pewnie tylko dla mnie :p Jak to możliwe, że wózek ma jakiś limit wagowy???? :szok:
Ja rozumiem, że kilkadziesiąt kilo nie powinno siadać w dziecięcy wózek, ale że kilkanaście!!
Już się prawie zdecydowałam na wózek, a tu przeczytałam w opisie na allegro:
"wózek przeznaczony jest dla dzieci, które zaczynają samodzielnie siadać a maxymalna masa dziecka nie powinna przekroczyć 15 kg"

Same zobaczcie:
X-LANDER XS PARASOLKA+FOLIA+OKRYCIE+24 mGWARANCJA (2182794155) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
reklama
Malinka- tak właśnie jest w tych opisach, nie wiadomo czym się sugerować. My chcemy Maclarena (używanego oczywiście) a normy polskie to do 15 kg w modelu xt, a już ten sam model w USA ma normę do 20 kg (albo nawet i więcej)!
 
Do góry