reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki Wózek Polecacie :) ????

Tez czesto o tym słyszałam i myslałam ze to taki chwyt producentow a okazuje sie ze jest wazne zeby budka przy otwieraniu i zamykaniu nie hałasowała bo mozna dzidzie obudzic.
 
reklama
Ja też już robilam wstępny research :-) Wiem już, że na pewno wózek będzie z tych klasycznych. Na początku myslałam o Roan Marita, ale do nich nie można wczepić fotelika Maxi Cosi (co ustaliłam jako jeden z priorytetów). W tej chwili waham się między JEDO Bartatina, Jedo 4DS i Bolder SD Ecoline. Wszystkie 3w1. Teraz muszę wybrać się do sklepu i zweryfikować wiedzę z intyernetu z rzeczywistością..
 
Wiecie co, mi sie nie podoba w tych espiro ten luczek z przednimi kolami. niby nic, ale wydaje mi sie, ze nie bedzie to zbyt funkcjonalne (w sensie nie ma amortyzacji etc).

Teutonia ktos napisal... Bede polecac!!! Mielismy uzywany, juz dla Olafa jak byl starszy,ale genialny byl!

A wozki Silver Cross to jedynie wygladaja ladnie :) No i ta cena....
 
wiecie ...tak sobie patrzę na foteliki dla dziecka i odkryłam pewną rzecz ( ale jeśli się mylę to poprawcie mnie) ... bo chcę wózek taki by fotelik który sobie wybiorę do niego pasował... no i patrzę na te foteliki i ich ceny i testy... no i ceny fotelików np Maxi Cosi to z 300-400zł no i wszystko fajnie gdyby nie to że testy są robione fotelika z Isofixem a juz taki komplet to 1000+ kosztuje...
 
My mamy już zakupiony ten i jest rewelacyjny zwrotny z dobra amortyzacja cicha buda prowadzi sie leciutko a co najważniejsze wszystkie elementy mozna sciagnac i wyprac w automacie bałam sie że z3 kołami bedzie wywrotny ale nie mam nawet przekonanie że lepiej sie trzyma pionu niż nie jeden 4kołowiec i w sumie w rzeczywiśtości jest ładniejszy niż na zdjeciach
5002 - WÓZKI COLETTO - AUSTIN 3 - Wys. GRATIS!!! (1243161162) - Aukcje internetowe Allegro
 
reklama
wiecie ...tak sobie patrzę na foteliki dla dziecka i odkryłam pewną rzecz ( ale jeśli się mylę to poprawcie mnie) ... bo chcę wózek taki by fotelik który sobie wybiorę do niego pasował... no i patrzę na te foteliki i ich ceny i testy... no i ceny fotelików np Maxi Cosi to z 300-400zł no i wszystko fajnie gdyby nie to że testy są robione fotelika z Isofixem a juz taki komplet to 1000+ kosztuje...

Z tego co mi wiadomo to isofix mozna zamontowac tylko do aut produkowanych bodajze po 2006r.Ja tez zauwazyłam ze ten isofix kosztuje drugie tyle co fotelik ale my mamy samochod duuuuzo starszy,nawet nie wiem jak taki fotelik zamontowac bo nigdy nie uzywalismy pasow z tyłu(czasem pies był tylko przypiety).
 
Do góry