reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki Wózek Polecacie :) ????

reklama
futrzakowa ale mnie rozbawiło Twoje pytanie?:-D zastanawiam się czy tak bardzo jak moje stwierdzenie o budce???:-D z budką chodzi o to żeby była cicha, jak dzidziulek będzie spał to jej składanie i rozkładanie w razie potrzeby powinno odbywać się bezszelestnie, jak sprawdzałam w niektórych wózkach przy składaniu budki słychać było jakieś dziwne tyrkotanie:-)
 
Ona - ja nad kolorkiem się jeszcze nie zastanawiałam, bo najpierw trzeba wybrać model:-) Też planujemy wydać ok 1200zł, więc pole manewru nie jest za duże:-(
 
Ona - ja też najbardziej jestem przekonana do tako, ale co kupimy to się okaże. Jak coś to nasze dzieci będą mieć takie same pojazdy, podobnie jak my auta. Z tego co pamiętam to też macie maryśkę kombi:-)
 
Hallo...
My juz mamy wozek New COSATTO MOBI 3 in1 Pram Pushchair EMBER on eBay (end time 20-Oct-10 18:58:39 BST) jak narazie wydaje mi sie ze to byl najlepszy wybor, spelnia wszystkie oczekiwania jak dla nas...ale sie przekonamy:) Do Julki mielismy CHICCO TRIO FOR ME "PRINCESS" TRAVEL SYSTEM IMMACULATE on eBay (end time 24-Oct-10 22:28:17 BST) i tez byl super tylko kiedy moja mala zaba stwierdzila ze nie bedzie juz jezdzila w wozku to sprzedalismy a jak znudzilo jej sie chodzenie i spowrotem walczyla o wozek kupilismy sama spacetowke bo byla bardzo mala, lekka, i do tej pory czasem w niem jezdzi, jedyny mankament tego wozka to ze jest bardzo przewrotny naet z dwulatkiem w srodku, nie mozna zadnych zakupow powiesic na nim: New Quinny Zapp Stroller/Push Chair/Buggy - Strawberry on eBay (end time 15-Oct-10 18:13:03 BST) .

pozdrawiamy........
 
Madziulka to juz wyzsza póleczka ;))) Futrzaczku nie masz czego zazdroscic, na koniec sie okaze ze my kupimy niezdecydowane na koncu, a Ty 1wsza ;) hehe

Magdziorku nio faktycznie, chyba gustujemy w podobnych pojazdach... :p ;))) a Maryśke sie nie myslisz, ale sedan ;))))
 
Nasze typy póki co to:
Mutsy Urban Rider, koniecznie w kolorze Joey Silver - wózek w designie, który lubię. Nie kojarzy mi się może słodko-bobaskowo, ale coś czuję, że mój łobuziak to od razu mały facet będzie, a nie słodki misio ;-)
fbx9bp.jpg

Wózek niestety nienajtańszy - ok. 2600 PLN stelaż z gondolą i spacerówką. Fotelik mam w planach dostać w pracy ;-) Ostatni firmowy dzieciaczek w każdym razie dostał. Trza by tylko isofixa dokupić. Co myślicie o kupnie isofixa używanego? Fotelika bym się nie odważyła, ale isofix...?

Drugi typ to Maxi Cosi Mura - tu już zdecydowanie drogo :-(, ok. 3 tysi :angry::no::wściekła/y:
fuc009.jpg


Ostatni typ - zachęcona przez wyniki testów, które pokazała Harsharani zainteresowałam się wózkiem Britax Vigour 4. No i nawet oglądałam na żywo i prezentuje się nader obiecująco. Super opinie, wykonanie też solidne - Britax to w końcu Roamer, a to jeden z lepszych i solidniejszych producentów fotelików samochodowych. No i cena z tych sympatyczniejszych - 1200-1400 PLN za stelaż, gondolę i spacerówkę.
9via13.jpg


Jakieś doświadczenia? Opinie?

Ja po zasięgnięciu opini i potestowaniu obu wymienionych przez ciebie wózków - bo to też moje typy decyduję się ma MURA 4 Maxi Cosi bo:
łatwo sie składa i rozkłada
leciutko sie prowadzi
ma dużą gondolę
do fotelika nie potrzeba dodatkowych adapterów
 
reklama
Mi się Mura 4 strasznie podoba, ale mam póki co wątpliwości co do spacerówki:
- boję się, że trochę za ciasna
- no i co sądzić o tej poprzeczce - będzie biegła między nóżkami dziecka. Nie wkurza takie coś "dzieciów"?
Jakieś doświadczenia?
 
Do góry