reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki Wózek Polecacie :) ????

reklama
agacina, a o ktorym z mothercare myslisz? Ten,ktory wkleilam to wlasnie jest cherry. Apple nie zbiera tak samo dobrych recenzji. A peach to nie dla blizniat???

Vetka, ja myslalam o Maxi cosi mura, ale w koncu zadecydowala waga- prawie 18kg. Tutaj wszystko jest takie waskie i w ogole, wiec nie dalabym rady z tym wozkiem i Olafem (bo tez 'przymierzalam' w sklepie i jest taka *krowka troszke.) Ale trzeba przyznac, ze genialnie wykonany-jakos swietna.

Futrzaku drogi, ja nad tym samym sie zastanawialam, ale z tego co wyczytalam wiecej nacisku jest na tylne kola (czego nie rozumiem, ale spoko;) ) i te mniejsze kola sa po to, zeby bylo latwiej manewrowac. Bardzo czesto zdarza sie tez, ze mozna je wymienic. No ale to dodatkowe koszty...
Powiem szczerze, ze jesli kupuje sie wozek sprawdzonej jakosci, to nie powinno byc problemow tak naprawde z kolami, ALE wszystko zalezy od tego gdzie bedziemy jezdzic, bo to co sprawdzilo sie w UK, to w Polsce na nierownych chodnikach nie dalo rady.

*w taki oto glupi sposob (piszac krowka) zrobilam sobie ochoty na ciasto. Matko....
 
chodzilo mi o iCandy Apple :) a Peach Blossom jest dla blizniakow :) musze je na zywo zobaczyc.
A z MotherCare chodzilo mi o Spina

51oPeOVx-XL._SX315_SY375_.jpg

Ma przekladana raczke i nie trzeba wtedy wyjmowac siedziska by je przelozyc.
to ten MaxiCosi to taki ciezki jest? E, to nawet nie bede sie za nim rozgladac. Niby mieszkamy w domku, ale jak go pare razy wtargam do bagaznika, to mi sie moment odechce.
 
a czy ktos z was kupuje podwojny wozek, oprocz milutka?
Bo Bartus bedzie mial niecale 3 lata jak sie dzidzius urodzi.
Chodzimy na spacery na piechote czasem,ale on jest jeszcze 'wozkowy' rowniez.
Na dluzszy spacer, czy tez na wyjscie dluzsze do centrum handlowego itd. bierzemy go jeszcze w wozku, tym bardziej ,ze on lubi jezdzic w wozku....
Caly czas sie zastanawiam czy kupowac pojedynczy czy podwojny...
a jak podwojny to co myslicie o takim? :

graco stadium duo jupitor
graco duo.jpg
tyl sie rozklada na plasko dla maluszka
wczoraj go ogladalismy i nawet fajny sie wydawal, po zlozeniu nie jest taki duzy wiec spokojnie wejdzie mi do bagaznika

a jeli chodzi o pojedynczy to jak juz pisalam mielismy x-landera xa i jak dla nas super :)
 
chodzilo mi o iCandy Apple :) a Peach Blossom jest dla blizniakow :) musze je na zywo zobaczyc.
A z MotherCare chodzilo mi o Spina

Zobacz załącznik 289646

Ma przekladana raczke i nie trzeba wtedy wyjmowac siedziska by je przelozyc.
to ten MaxiCosi to taki ciezki jest? E, to nawet nie bede sie za nim rozgladac. Niby mieszkamy w domku, ale jak go pare razy wtargam do bagaznika, to mi sie moment odechce.
U nas widziałam bardzo podobny do tego coletto mateo COLETTO.pl - Najlepsze produkty dla Twojego dziecka.
 
Ruda, ja nie rozwazam juz podwojnego, ale wydaje mi sie, ze dla Was lepszym rozwiazaniem moze byc buggy boar, mozna taka dostawke kupic na ktorej synek moze nawet usiasc...
I moja szefowa miala podwojny wozek graco...i niestety byl okropny. Ale nie pamietam jaki model, wiec nie mowie ;)
 
harsh myslalam o podstawce ,ale to raczej nie dla nas.Jeszcze nie zdecydowalismy sie na 100% czy podwojny czy pojedynczy,ale moj maz tez uwaza ,ze chyba lepiej podwojny, tak na 6-8 mc a potem to juz wozek dla mniejszego plus podstawka ewentualnie
 
reklama
Vetka, ja myslalam o Maxi cosi mura, ale w koncu zadecydowala waga- prawie 18kg. Tutaj wszystko jest takie waskie i w ogole, wiec nie dalabym rady z tym wozkiem i Olafem (bo tez 'przymierzalam' w sklepie i jest taka *krowka troszke.) Ale trzeba przyznac, ze genialnie wykonany-jakos swietna.


*....
Stelaż waży 11 kg w Mura Maxi Cosi nie 18kg i bardzo lekko sie składa więc aż tak bardzo tego nie czuć ale do bloku bez windy chyba się nie nadaje.
Co do przednich małych kółek dziewczyny zastanówcie sie nad błockiem i chlapa wiosenną a potem nad plucha jesienną i zaspami w zimie - może byc ciężko. Myśle o Polsce.
 
Do góry