reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki Wózek Polecacie :) ????

Mi się Mura 4 strasznie podoba, ale mam póki co wątpliwości co do spacerówki:
- boję się, że trochę za ciasna
- no i co sądzić o tej poprzeczce - będzie biegła między nóżkami dziecka. Nie wkurza takie coś "dzieciów"?
Jakieś doświadczenia?

Siedzisko w spacerówce nie jest specjalnie węższe od innych tego typu wózkach (3 w 1) a z tego co pytałam poprzeczka specjalnie nie przeszkadza choć faktycznie wydaje się byc zbędna
 
reklama
A żadna z Was nie zastanawia sie nad Bugaboo Cameleon? Albo chociaz ma znajomych co maja ten model? Bardzo mi sie podoba:)
000004615.jpg

Przy wyborze wozka kieruje sie tym, by byl lekki, latwy do zlozenia i sluzyl jak najdluzej.
Brat mial X-landera i stanowczo go odradzal (zreszta tutaj gdzie mieszkam ich nie ma), a polecal Mutsy. Ale Mutsy to taka kobyla, ze od razu go skreslilam. A X- landera uzytkowal.
Do tego fotelik Maxi Cosi, oczywiscie adaptery trzeba dokupic, no i o isofixie tez myslimy :) to zawsze mozecie kupic na allegro taniej :)
Ach, i jeszcze jak ogladam wozki, to szukam filmikow na youtubie. Czesto ludzie wrzucaja material ukazujacy wady wozka, a ktore moga utrudniac uzytkowanie :)
 
Dla mnie boogaboo jest za drogi i naczytałam sie wiele złych komentarzy ze np idac kopie sie kolanami w gondole.U mnie na osiedlu widziałam jedna kobitke z tym wozkiem w kolorze ''kiedys czerwonym'',nie wiem ile lat ma jej wozek ale teraz jest wyblakły pomaranczowy.Ja sie zastanawiałam nad baby ace (na wzor boogaboo) ale odstraszaja mnie polarowe dodatki.
Jakiego xlandera miał Twoj brat?i czemu odradza?
 
No fakt, bugaboo jest drogi, moj M. powiedzial, ze go nie kupimy, bo jest wlasnie za drogi. Musze go wyprobowac w sklepie:)
Nie wiem jaki mial model tego wozka. Z tego co pamietam, to mowil, ze ciezki, duzo miejsca zajmuje po zlozeniu. Duzo wad nie wymienial, ale powiedzial, zebym nie brala go pod uwage. Ich znajomi polecali MaxiCosi wlasnie, ale tutaj u mnie nie widze takich.
W centrach handlowych przygladam sie wozkom i najbardziej popularne sa iCandy (nie wiem czy w Polsce dostepne), wiec na pewno dobre:) ale musze poprobowac skladanie i ile miejsca zajmuje w bagazniku

No 3kolowe tez odradzal, ze bardzo niestabilne sa. Ja chce z tylu pompowane kola, a z przodu male i skretne z mozliwoscia blokady
 
Ostatnia edycja:
Agacina, mozemy sobie reke podac w szukaniu wozka na wyspach ;)

Powiem Ci, ze iCandy generalnie zbieraja super recenzje, no i cena tez jest spoko :) Ja zawsze sobie szukam roznych recenzji i wlasnie tak jak ty- na allegro :)

Ja mam swoje 3 typy, ale nie wiem w koncu ktory wybiore. Kierowalam sie przede wszystkim doswiadczeniem z poprzednim dzieckiem i juz wiem czego na pewno nie chce :)
Przeczytalam miliony recenzji i chyba jeszcze wiecej filmikow obejrzalam.

U nas typy to:
Baby Jogger City Mini (uzywany przez wiele gwiazd nawet, czym szczegolnie sie nie podniecam, ale taka ciekawostka. Wyglada beznadziejnie,ale jechalam nim w sklepie i jest BOSKI). Ken nie chce sie zgodzic, bo nie chce trojkolowca, ale i tak ja decyduje -.-
Zobacz załącznik 289570

Pozniej jest wlasnie Icandy.
Zobacz załącznik 289571

No i moj faworyt, czyli jak juz pisala Bosa- Britax Vigour 4+

Zobacz załącznik 289572




I chce jeszcze powiedziec, ze w sumie wedlug mnie, nie ma sensu wydawanie niebagatelnych sum na wozki dzieciece. Warto sprawdzic opinie itd..ale nie tylko dlatego...
Sama z wlasnej glupoty na wozek dla Olafa wydalam mnostwo pieniedzy i pozniej tylko tego zalowalam. Tak naprawde wybieracie wozek na pierwsze rok zycia, no...tak 1.5 roku,bo pozniej i tak jest wygodniej przesiasc sie w spacerowke....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Poprzednim razem miałam Chico trio ale miał małe piankowe koła co na wrocławskich (pewnie w innych Polskich miastach podobnie) chodnikach i w zimie zupełnie sie nie sprawdziło (śnieg i chlapa), choc był cudnie lekki, a specerówka składała się w "parasolkę". Potem miałam trójkołowca spacerówke na pompowanych kołach- super ale ukradli po 3 miesiącach. Dlatego teraz mają być duże pompowane koło, choć te wóżki są zawsze cięższe. I dlatego chcę Maxi Cosi Mura choć cena jest dość wysoka i pewnie nie każdy może sobie pozwolić na taki wydatek
 
Dziewczyny, chyba w tym bugaboo nie rozsunelyscie raczki i dlatego kopalyscie gondole ;)
To na razie moj numer jeden:)

Od wczoraj, po poscie Harsharani zastanaiwam sie nad czyms tanszym, czyli nad iCandy ale Cherry albo Peach. Wybierzemy sie do jakiegos pramCentre i poprobujemy :) Podobal mi sie jeszcze jeden z MotherCare, ale na ulicy widzialam tylko raz, wiec nie sa zbyt popularne, czyt. dobre.
Mam nadzieje, ze w okresie Bozego Narodzenia beda jakies obnizki, bo wtedy planujemy zakup wozka
 
reklama
pytanie wózkowe: jak widzę i czytam najbardziej polecane koła to pompowane... ale czy pompowane powinny być wszystkie cztery koła czy wystarczą tylko tylnie?bo te małe przednie koła jakoś mnie przerażają że zaraz się zepsują... albo będą słabe do jazdy po dziurawych chodnikach...
 
Ostatnia edycja:
Do góry