reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie bóle normalne?

A prywatnie tez nie masz na wizyty u ginekologa? Trochę nie rozumiem jak kobieta nie ma kontaktu z ginekologiem przez cała ciąże? A co z usg? Co z badaniami prenatalnymi? Kontrolą szyjki macicy itp? Istnieje coś takiego w ogóle?

A po co ginekolog skoro ciąża nie jest zagrożona a położna jest wyszkolona lepiej i inaczej niż te w Polsce? W UK położne mogą wystawiać skierowania i czasami nawet wypisywać proste recepty.
USG normalnie sie wykonuje ale lekarza się wola tylko wtedy kiedy są jakieś nieprawidlowosci. Po co lekarz ma stać nad niezagrożona ciąża? Położna widzi to samo co on.
Badania prenatalne wykonuje się normalnie.
A szyjkę kontroluje tylko wtedy kiedy były problemy z nią wcześniej. Po co za przeproszeniem grzebac w podwoziu jeśli nie ma potrzeby?
Prywatnie lekarze przyjmują na calym świecie.
Donosilam w ten sposób dwie ciąże i kompletnie nie rozumiem miliona badań, które przechodzą kobiety w Polsce.
 
reklama
Do góry