reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie były wasze pierwsze objawy ciąży?

@Aleksandra_rr09 tak jak napisałam, ja nie brałam żadnych leków, na szczęscie nie musiałam. Brałam miovelię i miovelię nac no i tak się złożyło, że pierwszej nawet nie dobrałam do końca :) Trzymam kciuki za ciebie! :)
 
reklama
Nie miałam żadnych typowych objawów ;) byłam przekonana, że cykl nieudany, bo jedyne objawy jakie miałam, to te na miesiączkę, które miewam co miesiąc. Dzień po terminie @ zrobiłam test i wyszedł pozytywny :)
 
Kompletnie nic poza brakiem miesiaczki. Jeszcze nie urodzilam, jestem w ciazy takze ciezko powiedziec czy wszystko bedzie ok, ale objawow totalnie zadnych w 1 trym.
 
U mnie z początku był ból podbrzusza jak na okres nie przejmowałam się tym bo co miesiąc umierałam z bólu przed @ poza tym nie podejrzewałam ze mogę być w ciąży bo nie staraliśmy się o dziecko.
Z czasem doszedł ból prawego jajnika ale to taki ze zginało mnie w pół... No i piersi mnie bolały dosyć mocno tak jak w sumie nigdy wcześniej.
Po 10 dniach od dnia spóźniania się miesiączki dodam ze zawsze miałam nie regularne... zrobiłam test ciążowy żeby z czystym sumieniem moc napić się whisky z cola w sobotę 😊
I wyszły 2 czerwone krechy 😂
Whisky się już nie napiłam 😂😂😂🙈
Obecnie 16 tydz 😻
 
Ja jak zaszlam w ciaze czulam niesamowite pragnienie. Caly czas chcialo mi sie pic. A w momencie jak mi się wydaje implantacji czulam sie okropnie, jak by mi cisnienie spadlo nagle. Caly wieczor polprzytomna. Ale zmierzylam cisnienie i idealne👌
Mdlosci brak. No moze delikatnie. Tyci tyci. Krwawienia implantacyjnego nie bylo. A i katar, wlasciwie woda z nosa i zapchsny nos. Jak na alergię. Napisalam Ci takie mniej oczywiste objawy. I temperatura podwyzszona. Czasem stan podgoraczkowy.
 
Pół roku to nie tak długo. My po odstawieniu antykoncepcji 8 miesięcy się staraliśmy. Jeden miesiąc w głowie odpuściłam i się udało. Myślimy nad drugim ale co będzie to będzie. Nie schizuj sobie ciąży że może się udać bo to może tylko pogorszyć. Ja prócz spóźniającej się miesiączki żadnych objawów nie miałam, po 10 tc każda kolacja lądowała w WC.
 
Ból brzucha jak na miesiączkę już 2 tygodnie przed nią i tyle. Nie czułam się jakoś specjalnie, nie było nowych pryszczy czy bólu piersi. Test robiłam dzień przed okresem (staraliśmy się 4 miesiące) i pierwszy raz byłam przekonana że będzie negatywny 😄 a tu spore zaskoczenie. Wcześniej przed każdą miesiączka już wyszukiwałam pierwszych objawów. Spaliłam papierosa, zrobiłam drugi test-też pozytywny. Spaliłam drugiego i dopiero do mnie dotarło że cholera udało się. Gdzie te wszystkie objawy co dziewczyny pisały 😅
 
reklama
Do góry