reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie imię dla dziecka ?

To pozwolcie i ja napisze swoje propozycje:) jak narazie mam tylko kilka imion ale mysle ze bedzie wiecej bo maz nie moze sie zdecydowac caly czas mu cos nie pasuje:) dla cory Matylda i Pola a dla synka Gabriel, Oskar,Samuel i absolutnie moj faworyt Kosma ale moja druga polowa powiedziala kategorycznie NIE,ale jeszcze bardzo duuzo czasu zostalo wiec moze sie pozmieniac
 
reklama
Justa-fajne imionka I Kosma tez fajny....

Matylda superrr...a Pola tez...wsumie
 
Dziewczyny wy już imiona wybieracie:-D pozwólcie, że napiszę kilka moich typów (tak na dobry sen dla mnie :-) )
Dziewczynka
Anastazja
Natalia
Karolina
Helena
Izabela

Chłopiec
Antoni
Tymoteusz
Piotr
Szymon
Błażej
Franciszek

Na razie to tyle. Mój mąż jest zwolennikiem dwóch imion: Karolina oraz Szymon ewentualnie Piotr

Buziaczki dla was i dobranoc
 
A ja chcę dla córeczki Rozalia, ale mojemu mężowi, mamie i teściowej się to imię nie podoba. Oni wolą Julę albo Majkę. Zobaczymy co wyjdzie, bo liczę na córeczkę.
 
Molala ale imiona super:) No sie niemoge powstrzymac jakie mi się bardzo podobają z tych co wymieniłaś wiec: Daria, Idalia,Kornelia, Róża i Julita, a z tych dla chłopczyka: Gabriel, Wiktor, Julian, Krzysztof i Jeremi :)

justa_kapusta ale masz czadowe imiona no baaardzo mi się podobają:D!!!!

Agneseines no imionka boskie ale no muszze przyznać, że mąż ma gust szczególnie z imieniem dla dziewczynki :):):):)

zielona2909 , a mi sie Rozalia bardzo podoba no ale wszyscy muszą byc zadowolenia, a szczególnie mąż;)

No jak ja czytam te imionka to teraz juz wogóle coraz więcej mi się podoba:) Mam nadziej, że z czasem lista będzie się skracać ;)
 
jesli kiedys bede miec corke to bedzie pola, a na drugie moze jozefina. bardzo mi sie to imie podoba, ale mezowi nie... nawet moj nick jest podobny : josephine! cudowne imie
dla chlopca mielsimy leoon albo leopold, jest to drugie bo lepiej brzmialo z nazwiskiem plus historia rodzinna, ale Leon jest super z klasa!
 
to ja tez bym chciala i tu wcisnac moje typy, czesto dziwne :) od zawsze jakies imiona mi sie podobaja i ciagle jest ich coraz wiecej, niestety ze wzgledu na kraj zamieszkania odpadaja te z typowo polskimi literkami i laczeniami liter typu sz,cz wiec :

dziewczynkowe:-)
Thea,
Lea,
Mia,
Hanna,
Natalia,
Emilia,
Emma,
Izabella,
Sara,
Natasza,
Kasja,
Kaja
Elena
:baffled:

chlopczykowe:-)
Beniamin,
Samuel,
Marcel,
Fabian,
Milo,
Milan,
Dominik,
Nataniel,
Daniel

no jak widac zdecydowaniem nie grzesze a sa to wylacznie moje typy :sorry2: boje sie ze jak uslysze typy tatusia to zaden sie nie pokryje:-D
 
ooo ale piekne imię Josephine jeszcze sie no nie spotkałam. Ojjjj jest burza mózgu haha

Salomii no wszystkie mi sie podobają i dla chłopczyka i dla dziewczynki. Ale np. z imieniem Kasja się nie spotkałam, a i jeszcze Milo i Milan bardzo ładne:-D:-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
kurcze bo moja mama miala kiedys takiego fajnego chlopaka czechoslowaka i mial na imie Milosz, dotad utrzymuja ze soba kontakt i to wogole jest taka romantyczna historia ;) a ze nie moge uzywac tu sz to skrocilam do Milo :) i ostatnio wynalazlam wersje Milan, uwazam ze sa takie...cieple :)
 
reklama
Do góry