reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie imie dla naszej pociechy ???

aqua1-23

Mama Marcowa 06` Wrześniowe mamy'08
Dołączył(a)
26 Październik 2005
Postów
1 963
Miasto
Częstochowa
Zakładam wątek imieninowy - może podzielimy się tu imionami które nam się podobają i jak kie będą nosiły nasze szkraby :tak:

- szczerze sama mam problem z imieniem dla fasolinki :sorry:i licze ,że może mnie natchniecie jakimś fajowskim pomysłem

oczywiście mam imiona które mi się podobają ale u mojego M. nie perzejdą :-(więc te co napisze to nasz kompromis

narazie dla chłopaka
- Wojtek
- Staś

dla dziewczynki
- Julka
- Lidka
- Ala
- Lenka
 
reklama
Aqua - czekałam na ten wątek :tak::-)

Podobają mi się Twoje propozycje imion dla Chłopców, Wojtuś, Staś, znam takich małych chłopców i fajnie to brzmi :tak:

Julka, Ala i Lenka są super, tylko Lidka mi się nie widzi :eek: - ale to moje zdanie;-)

Ja nie mam juz nic do gadania jeśli będzie chłopiec, ma być Kuba i już ;-)

A co do dziewczynki, to już też mam wybrane - Zuzanna, bo Mężuś na nic innego nie przystał. Podoba mi się jeszcze Maja, bardzo mi się podoba, ale mój chrzestny ma takiego psa....:baffled: Niestety, Irmina i Tatiana nie przeszły...a szkoda, mam dobre wspomnienia jeśli chodzi o Irminę.

A reszta wrześnióweczek? Jakie imiona wybrałyście?
 
oj u nas tez bedzie problem

ja jak na razie nie mam pojęcia,

kiedys sobie myslałam, ze jak będe miała 2 dziewczynki to będzie Maja i Kaja, ale wiem że tak Kaja, to u mojego Darka nie przejdzie

podoba mi sie tez Iga, Lena

dla chłopca zawsze podobało mi sie Kuba, ale juz dużo tych Kubusiów

tez liczę, ze może cos podpowiecie :-)
 
To teraz ja...
U mnie kompromis z M. poega na tym że imiona nie mogą być długie, ze wzgędu na nazwisko, które będzie długie...wieć jakbym dziewczynkę nazwała Aleksandra albo Franiciszek - to bym krzywde w podpisywaniu się zrobiła maleńśtwu na przyszlość:-)

Dla dziewczynki tylko:
- ANIA- i tu nie było żadnych dyskusji, imię wybraliśmy jakieś pól roku :tak:

no i chłopiec i tu jest problem...
- jest duża sznasa na Adama, (M upiera się przy Janie - ale ja nie chcę)
- podoba mi się też Mateusz

Co do Kuby i Filipa odpadają, bo moje kanarki miały tak na imię, więc nie potrafie...
 
No to chyba jednak bede pierwsza, zeby tylko sie malemu nie odmienilo.........

Po Waszych namowach jednak sie zecydowalam i mam nadzieje, ze dolaczycie wkrotce do mnie, czekam i zapraszam mamuski i moze tatuskowie rowniez, jesli beda mieli ochote wrzucic tutaj swoje typy {piec groszy hehehe} :-):-):-)
 
No to chyba jednak bede pierwsza, zeby tylko sie malemu nie odmienilo.........

Po Waszych namowach jednak sie zecydowalam i mam nadzieje, ze dolaczycie wkrotce do mnie, czekam i zapraszam mamuski i moze tatuskowie rowniez, jesli beda mieli ochote wrzucic tutaj swoje typy {piec groszy hehehe} :-):-):-)
ajako - Aqua juz założyła wątek z imionami, nie doczekała się na Ciebie:):):)Propnuje tam zajrzeć ...
 
Wiec tak, jak niektore z Was wiedza, na ostatniej wizycie pan gin i ja rowniez, zobaczylismy na monitorze malego czlowieczka wyma****acego raczkami i nozkami.............no, a miedzy tymi nozkami widac bylo malenkiego siusiaczka:-):-):szok::szok::szok:
Oczywiscie wiele osob mi nie wierzy i mowia, ze to zdecydowanie za wczesnie, zeby to naprawde bylo widac, ale ja tam wiem swoje, od poczatku tak czulam i juz..........dobra powtarzac sie nie bede.......


Oczywiscie zgody na 100 procent miedzy mna, a mezem nie ma, ale wstepnie wyglada to tak-
mamusia- podoba mi sie Kajetan, Milosz, a najbardziej Szymon
tatus- ma tylko jeden typ, na ktory upiera sie jak osiol i chyba w koncu mu ulegne- Tymon.
Moj cudny maz stwierdzil, ze owszem Szymonek jest ladne, ale obecnie bardzo popularne i troche racji w tym , bo sama znam z 4 malych Szymonkow.
A Tymonek jest oryginalne, nie znane, nie popularne jeszcze i brzmi podobnie.
No coz, do wrzesnia czy tam sierpnia jeszcze duzoooooooo czasu, wiec moze nam sie z piec razy odmieni hehehe, pozyjemy, zobaczymy.
 
u nas z P. tez nie możemy dojść do porozumienia:-D:-D

propozycje dla chłopca: bartuś ( P. się nie podoba), michał lub marcin
dla dziewczynki: aleksandra, natalia. podoba mi się tez zosia, ale mamy juz dwie w rodzinie:-p
 
reklama
A i jeszcze chcialabym dodac, ze synek pierworodny drugie imie dostanie po tatusiu wiec bedzie to Tymon Piotr J.
ps. Ewcia dzieki bardzo za dopisanie plci malucha na ogolnej liscie wrzesniowek :-):-)
ps. to kto nastepny???
 
Do góry