reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie imionka?

majako

Mama Juleczki 23/09/2007
Dołączył(a)
7 Marzec 2006
Postów
2 405
Miasto
Gru
Kolejny nowy temacik. Jak już myślimy o naszych maleństwach - musimy też pomyśleć o ich imionkach... i o tym, co oznaczają :tak:
 
reklama
Hej kobitki :-)
...hmm my juz chyba zdecydowalismy :-)

Dziewczynka: Lucja Zuzanna
Chlopiec: Dominik

Ja bralam wiele innych pod uwage ale moj mezus nie chcial nawet slyszec o Bruno, Borys czy kacper...wiec Dominik jest efektem kompromisu :-)
 
My właściwie też. Imię dla synka to mieliśmy juz wybrane kilka ładnych lat temu - Filip :-) A dziewczynka początkowo miała być Ola, Marysia, a ostatecznie będzie Oliwka :-)
 
Ale szybkie jestescie z tymi imionkami ;-) My jeszcze nie mamy imion wybranych :-p Ale już wyobrazam sobie jaki będzie duży problem z wybraniem :eek: :happy:
 
A u nas temat imion dla przyszłych dzieci pojawiał się już przed ślubem ....wtedy jeszcze nie planowaliśmy konkretnie potomstwa ale zawsze było przy takich wyborach dużo śmiechu.....
wiem ,że to za wcześnie ale pomalutku ,po cichutku myślimy o tym....
Mi podoba się : Maria , Klara albo Agata ......dla chłopca nie mam pojęcia może : Kacper albo Stanisław
Mąż nie ma typów jeżeli chodzi o dziewczynkę ....Stwierdził ,żę nie będzie w to ingerował ale bardzo chciałby Władysława po swoim śp.dziadku .Dla mnie mały Władziu jest nie do przyjęcia .....więc będzie jeszcze pewnie z tego niezła awanturka ....hi hi .Mieszkamy w Norwegii .dzidziuś urodzi się tutaj więc mąż ma jeszcze pomysł ,który zupełnie mi się nie podoba .Żeby wybrać imiona typowo norweskie......Na pamiątkę naszego życia tutaj i ze względu na miejsce narodzin.....Ja jestem bardzo temu przeciwna .Jesteśmy Polakami , nasze dzieci też będą ,bez względu na to gdzie mieszkamy ....hmm...hmmm Trzeba będzie dojść do jakiegoś kompromisu a to nie będzie wcale łatwe .....
 
a ja sie już nastawiłam na dziewczynkę
i będzie to Justynka Martynka
i nawet dla chłopca nie wymyślam
najwyżej potem będę mysleć
 
Mnie podoba się bardzo dla dziewczynki imię greckiego pochodzenia BERENIKA (phere nike - przynoszący zwycięstwo, radość) lub INGA.Niestety mój mąż woli Julka lub Marysia.
Chłopiec może Antek? Jest jeszcze dużo czasu.Może dojdziemy do jakiegoś kompromisu.
 
a ja sie właśnie wczoraj dowiedziałam że mojemu mężowi nie podoba sie Justynka bbbbbbbbbbbuuuuuuuuuuuuuuuu
woli Martynka jak już
a ja chciałam żeby były inicjały J.J
chciałm Joannę ale moja siostra jedna mnie wyprzedziła
i teraz nie wiem
 
reklama
Moj maz na razie nie chce slyszec, ze mialby by c chlopiec (ma juz 3) a dla dziewczynki wybralismy 3: Eliza, Amelia, Zofia - ale to jeszcze moze ulec zmianie
 
Do góry