reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie kolory w dziecinnej sypialni :)

Grzechotka fajowo, nawet nie widzialam ze takie lampki sa :szok::szok:

Moj tez uwielbia swiatelka, jak tylko zapale to on od razu glowa do gory, a jak jedziemy po ciemku samochodem kolo sklepow mocno oswietlonych to ciagle jest ooo oo oo oo.
 
reklama
no droga ta lampa jak cholera ale nic mi się nie podoba widziałam w castoramie podobne ale nie takie ładne i tez prawie 200 kosztowały
 
No Grzechotka w swoim mieszkanku to można poszaleć. Jak możesz sobie pozwolić to myślę że Kubuś będzie zadowolony z lampeczki :-):tak:

Jeju jak mi się marzy osobny pokoik dla Julci... :-:)-:)-( może kiedyś się dorobimy własnego kąta i uda się zrealizować marzenia... :tak:;-)
Mamy dwa pokoje w mieszkaniu, ale mały pokoik jest tuż przy klatce schodowej (bo to parter) i taki rumor ciągle jest bo trzepią drzwiami od klatki jak bydło w oborze!!! :crazy: brrr...
 
paula a myśleliście o kupnie mieszkania ?? można dostać taki kredyt preferencyjny dla młodych małżeństw pod warunkiem że oboje nie posiadali i nie posiadają jakiegoś mieszkania a chyba nie posiadacie i umowy o pracę bank spłaca odsetki od kredytu przez 8 lat mieszkanie moża wybrać do 4100 za metr i nie może przekraczać jakiś kwoty ale nie wiem dokładnie jakiej .
teraz mieszkania bardzo spadają a na początku roku spadną jeszcze bardziej i tak płacicie za wynajem obcemu a możecie płacisz na swoje

mój brat teraz stara się z narzeczona o ten kredyt chca nawet wsiąść wcześniej ślub cywilny żeby mieszkanie taniej kupić i za wynajem nie płacić
 
no musicie mieć umowy o pracę oboje a ile się zarabia to juz bank decyduje w jakiej wysokości możecie kredyt dostac ale chyab nie bralibyście 300 tys tylko mniej
 
No właśnie dlatego na razie się nie napalam. Dopiero jak Juluś do przedszkola pójdzie... :tak::sorry2:
Może nam się uda na wiosnę do tańszego lokum przejść to pomyślimy żeby coś odłożyć. Teraz coraz trudniej o te kredyty będzie... :dry:

Oj marzy mi się kawałek domku i kawałek podwórka... :-)
 
reklama

Podobne tematy

Do góry