reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie łóżeczko?

Ja polecam łóżeczko, firma chyba Klupś ale nazywa się safari;)
Ładne brązowe szczebelki, a fronty białe i ładna żyrafka jest narysowana, ma 2 wyjmowane szczebelki;)
Cena to ok 230 zł;)
 
reklama
Według mnie nie istnieje uniwersalne łóżeczko, każdy ma inny gust, wiem jedynie że porównywanie i wybór łóżeczek na podstawie zdjęć w internecie to katastrofa, takie łóżeczko na żywo wygląda całkowicie inaczej, na zdjęciach nie widać również różnic w wysokości , takie łóżeczko radek VII i tymon II dla przykładu niby idento, a prawie 20 centymetrów różnicy, nie mam więcej pytań,:no: czy gdzieś to jest podane się pytam ? nigdzie ...
Może nie mam doświadczenia ponieważ sama jeszcze nie użytkowałam takiego łóżeczka ale po tym co widzę w moim sklepie króluje "byle taniej-byle jak". Kwestie wyboru "super łóżeczka" pozostawiam dla każdego indywidualnie wiadomo tutaj najwięcej ma i tak do powiedzenia redukcja dysonansu po-decyzyjnego. Moim skromnym osobistym zdaniem kupując łóżeczko należy je obejrzeć na żywo z 15 stron, sprawdzić czy łóżeczko spełnia atesty, przemyśleć czy nie opłaca się dołożyć 100 zł za produkt który nie rozleci się po 2 miesiącach. No i się wypowiedziałam w końcu:-)
 
Zgodzę się z przedmówczynią. Należy oglądnąć wiele modeli i dowiedzieć się od sprzedawcy wszystkiego,choćby najdrobniejszego szczegółu.

Ja wybierałam baaardzo długo,bo pierwsze łóżeczko dla mojego synka było prezentem i niestety było nie tyle kiepskie jakościowo,co nieużyteczne zupełnie.

Ostatnio trafiłam na ładne,ale czy sa użyteczne? Może ktoś takie miał?

Łóżeczko drewniane GWIAZDKI ciemny brąz - big-shop.pl
 
noo, fajne :)) super są te szuflady, bo nie marnuje się miejsce pod łóżkiem, a wygląda to wstetyczniej niż jakieś kartony czy coś :p
 
Ja zaszalałam i kupiłam Chicco Next-2-Me i jestem bardzo zadowolona. Mówię, "zaszalałam", bo łóżeczko nie należy do najtańszych, ale uważam że zarabia na siebie co noc ;) Jest to łóżeczko które można dostawić i przymocować do łóżka rodziców, i dzięki temu mocno ograniczyć wstawanie. Przy starszym synku zabijało mnie podnoszenie się x razy każdej nocy jak tylko kwęknął, a teraz luksusowo tylko wyciągam rękę i głaszczę czy tam daję smoka. Do tego łóżko może też służyć jako turystyczne, bo się ładnie i łątwo składa i jest lekkie. Minusem jest to, że jest to zakup tylko na jakieś pół roku, ale myślę że dzieciakowi lepiej się jednak śpi w takim otulającym łóżeczku koło mamy, więc polecam.
 
Samo wygodne i solidne łóżeczko to połowa sukcesu,pamiętajmy aby wybrać również komplet ładnej i ciepłej pościeli,akurat u nas znajdziecie jej szeroki wybór w rozsądnej cenie,warto zerknąć:)
 
Moim zdaniem to niezbyt praktyczne,ale jeżeli Ci się podoba i chcesz przetestować,to czemu nie. teraz w sklepach internetowych znajdziesz fajne rabaty,promocje na artykuły dla dzieci,więc można z tego skorzystać.
 
reklama
Klienci sklepu meblowego, w ktorym pracuje decyduja sie roznie. Na prawde nie ma reguly, jedni biora tylko male lozeczko dostawiane do ich lozka, a pozniej dopiero normalne lozeczko, rzadziej kolyska czy kosz, moze te wroca jeszcze do popularnosci poniewaz kolysanie jednak pomaga w zasypianiu, sprawia, ze dziecko buja i czuje sie jak w brzuchu mamy. Inni klienci natomiast biora na starcie lozeczko komode z przewijakiem, czesciej te wieksze z mozliwoscia przebudowy bez koniecznosci wymiany mebli kiedy przestana byc potrzebne, ale to chyba specyfika mebli producenta jakiego mamy, bo widzialam na allegro, ze te male standardowe lozeczka sa czesciej kupowane, moze przez lekko nizsza cene, ale bardziej chyba zaoszczedzi sie na tym jezeli mebel mozna uzywac kilka lat dluzej niz wymienic po chwili. Tutaj mozna znalezc kilka zdjec od klientow z zupelnie malutkich pokoikow, jakos wcisneli nawet te wieksze lozeczka i urzadzili je pieknie :)
http://www.mamaipapa.pl/pl/content/11-zestawy-mebli-niemowlecych.
Ja osobiscie sie zastanawiam jak udekorowac swoj dlatego ogladam wiele zdjec z aranzacjami, meble juz wybralam biale i oczywiscie 70X140. Nie mam zdjec od klientow lozeczka dostawnego, ale wlasnie zaczynam o nie prosic poniewaz jest najczesciej wybranym produktem zeszlego roku, wygodne to, bo rodzice nie musza wstawac w nocy do dziecka, ja mysle o niskiej kolysce, ktora rowniez moglaby miec podobne zastosowanie, tylko gorzej, ze nie ma regulacji poziomu dna by dopasowac, ale bujanie szybciej usypia dziecko, a ludzie jakos zapomnieli o kolyskach :D
 
Do góry