reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie mleko modyfikowane polecacie

My już od jakiegoś czasu na capricare i jestem bardzo zadowolona z tego mleka, po pierwsze maluch je uwielbia, innymi pluł, no i ma świetny skład a na tym bardzo nam zależało. Dostaliśmy z FB próbkę
 
reklama
Kuba był dzieckiem Bebika, jeszcze wtedy było w biedronce bebiko HR (ono miało taki nietypowy kolor i było gęściejsze), smakowało mu ono wybitnie, z resztą, Kuba do dzisiaj kocha mleko, kiedyś mu krowę kupię, taniej wyjdę :D Z kolei Jasio jest dzieckiem HIPP'a, jak skończył roczek przerzuciłam go na mleko Babydream (nie wiem jak dzisiaj, ale wtedy producentem była Humana), Janek bardzo szybko przestał pić mleko i niespecjalnie za nim przepada, chyba, że kakao, albo smakowa rurka. Będą bliźniaki i nie podołam ze swoim mlekiem, to pewnie będzie Babydream lub Bebiko, bo na HIPP przy dwójce to ja bankomat potrzebuję:)
 
My zaczęliśmy od bebiko, ale pojawiła się wysypka i córka nie mogła zrobic kupki. Następne enfamil tez była masakra, potem hipp tego to juz wgl nie polecam, strasznie tłuste mleko, ciagle boleści były, w koncu kupilismy nestle nan optipro plus i takie juz zostało :).

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pierwszy syn pije hipp ale drugi żadnego mleka nie chciał typu bebiko bebilon. Dopiero nan optipro plus zaczął pić a miałam problem bo przy KP nie chciał pić mm jak np chciałam gdzieś go z tatą czy babcia zostawić

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
my podajemy córce bebilon, to było jej pierwsze mm i od razu dobrze je przyjęła :) przeważnie zamawiam przez internet, bo taniej wychodzi i szukam super promocji, np. dzisiaj skorzystałam z darmowej wysyłki w aptece Melissa :)
 
Nie bawiłam się w ceregiele i zmieniałam od razu, ale Jasio był starszy jak zmieniałam mleko, bo mu żadne nie pasowało, a Twój Szymek to ociupinka jeszcze, także spróbuj stopniowo mieszając dwa mleka. I Jasio też był właściwie na HIPPie :)
 
Powiem Ci, że jak dałam Jankowi Enfamil, to on po prostu pluł tym mlekiem. A jak Szymuś był już na Hippie, to myślę, że nic mu nie będzie jak dostanie od razu całą porcję tylko tego mleka. Oczywiście nie namawiam do takiego kroku :)
 
Ja do bebika nic nie mam, Kuba mi wcinał to mleko, a janek to takie francuskie podniebienie, żadne mu nie podchodziło. Dodam, że ja nie wiem co to są kolki, wzdęcia czy różne rewelacje po mleku, także złych skojarzeń z żadnym mlekiem nie mam.
 
reklama
Do góry