reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie mleko modyfikowane polecacie

reklama
A jak je wprowadzić ? Polozna coś wspominała żeby dawać np 2 miarki obecnego+1 miarka nowego mleka. Czy po prostu skończyć stare i dopiero nowe[emoji53]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie można przeskoczyć. Trzeba mieszać i stopniowo zmieniać ilości jednego i drugiego bo inaczej bobasek może się zrobić nieprzyjemny.
 
Ja nie wiem czy bym mieszala....
I gdybym nie karmila piersią to bym wybierala mleko jak najlepsze a nie ze składem wiele pozostawiającym do zyczenia.
No chyba ze dziecko by nie tolerowalo to bym wyjścia nie miala.
I kupila inne.
Wiec dalej Bebilon profutura.
 
Ostatnia edycja:
Jak zmieniasz mleko to nie mieszasz mieszanek tylko jedna butelkę powinno sie na dzień dawać nowa, a resztę starego mleka i tak stopniowo coraz wiecej butelek nowego az zupełnie przejdziesz na nowe. Chyba ze dziecko ma problemy po mleku to wtedy nie ma na co czekać.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Ja nie wiem czy bym mieszala....
I gdybym nie karmila piersią to bym wybierala mleko jak najlepsze a nie ze składem wiele pozostawiającym do zyczenia.
No chyba ze dziecko by nie tolerowalo to bym wyjścia nie miala.
I kupila inne.
Wiec dalej Bebilon profutura.

Każde mleko jest dostosowane do dziecka. Oczywiście różnią sie one składem. Co nie znaczy, ze mleko najlepsze podpasuje akurat Naszemu dziecku. Mleko które wymieniłaś jest jednym z droższych i nie każdego na nie stać. Wymieniany sie doświadczeniami z tego co Nasze dzieci tolerują wiec chyba ciężko Ci sie wbić, karmiąc piersią. Czytać artykuły w necie na temat składu myśle, ze potrafi kazdy [emoji6]
Co do składów i mlek najlepszych podaje link który fajnie poczytać:
Link do: Cała prawda o mleku modyfikowanym. – Biegająca Bio Mama


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry