reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie mleko modyfikowane polecacie

Każde mleko jest dostosowane do dziecka. Oczywiście różnią sie one składem. Co nie znaczy, ze mleko najlepsze podpasuje akurat Naszemu dziecku. Mleko które wymieniłaś jest jednym z droższych i nie każdego na nie stać. Wymieniany sie doświadczeniami z tego co Nasze dzieci tolerują wiec chyba ciężko Ci sie wbić, karmiąc piersią. Czytać artykuły w necie na temat składu myśle, ze potrafi kazdy [emoji6]
Co do składów i mlek najlepszych podaje link który fajnie poczytać:
Link do: Cała prawda o mleku modyfikowanym. – Biegająca Bio Mama


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Przecież napisalam to na gorze ze nie musi wcale podpasowac..

Porostu patrze co kupuje dziecku:)
I zawsze czytam sklad
A napisalam to samo co w artykule w którym podalas link czyz nie??;)
:)
Moj syn pil kilka razy mm i teraz czasem mam w domu inne bo robię mu np kakao i pasuje mu;)
Poza tym napisalas nie kazdego stac..
To naprawde rzadkosc ze kobieta karmic nie moze przeważnie to brak wiedzy i wsparcia jak nieraz słyszę albo od mojej lekarz co jej matki mowia to az sie ona smieje ze mozna sie douczyc cala ciaze a takie mity tworza jeszcze;)
Blog Hafija polecam.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Niektóre nie chcą karmić i blog Hafiji im nie jest potrzebny. Tylko chcą opinii innych matek na temat mlek. Które właśnie tak karmia dzieci.
Oczywiście ze widze, ze kopiujesz opinie blogerki.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Niektóre nie chcą karmić i blog Hafiji im nie jest potrzebny. Tylko chcą opinii innych matek na temat mlek. Które właśnie tak karmia dzieci.
Oczywiście ze widze, ze kopiujesz opinie blogerki.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Tego tym bardziej nie rozumiem ale spoko I nie kopiuje bo mam rozum i potrafię porównać sklady czesto to robie :) ale czytalam ja niedawno:)
A Ty bardzo nie mila jestes:)
 
I na tym zakończmy. Uważam ze każdy powinien sie wypowiadać w tematach w których ma jakieś doświadczenia. A dziewczyna pyta o mm, a nie o karmienie piersią i czy na mleko czy go nie ma.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Niektóre nie chcą karmić i blog Hafiji im nie jest potrzebny. Tylko chcą opinii innych matek na temat mlek. Które właśnie tak karmia dzieci.
Oczywiście ze widze, ze kopiujesz opinie blogerki.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja nie chcę karmić piersią i pierwszego dziecka nie karmiłam tylko tyle co w szpitalu. To mój wybór i nikt mi nie zabroni tego robić. A Ciebie popieram w tym co napisałaś. Nic mnie nie przekona do tego. Pozdrawiam

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja nie chcę karmić piersią i pierwszego dziecka nie karmiłam tylko tyle co w szpitalu. To mój wybór i nikt mi nie zabroni tego robić. A Ciebie popieram w tym co napisałaś. Nic mnie nie przekona do tego. Pozdrawiam

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja syna też nie chciałam karmić piersią i właśnie tyle co w szpitalu. Mleko miałam już zakupione (właśnie był to bebilon jak coś).

Hubert 18.02.2015 [emoji213]
Wiktoria 06.06.2017 [emoji214]
 
I o to chodzi żeby wymienić sie informacjami. Nie musimy karmić piersią jak nie chcemy! Każda z Nas ma wybór. W moich postach nie chodzi mi o wywołanie kłótni tylko o wzajemny szacunek. Ktoś nie chce karmić piersią to jego wybór, a nie gadanie: spróbuj, przekonasz sie, masz mleko, poczytaj hafije. Na każdym kroku słyszę jakie to wspaniałe jest karmienie piersią, a mm to zło.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
I o to chodzi żeby wymienić sie informacjami. Nie musimy karmić piersią jak nie chcemy! Każda z Nas ma wybór. W moich postach nie chodzi mi o wywołanie kłótni tylko o wzajemny szacunek. Ktoś nie chce karmić piersią to jego wybór, a nie gadanie: spróbuj, przekonasz sie, masz mleko, poczytaj hafije. Na każdym kroku słyszę jakie to wspaniałe jest karmienie piersią, a mm to zło.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Też to zauważyłam że ostatnio jak któraś karmi mm to jest bee.
Ja uważam to za cudowny wynalazek. Córka obecnie jest na Pepti z racji alergii, puki piła pierś był płacz ,histerie , marudzenie. Mimo diety i delicolu nie było poprawy. Teraz anioł nie dziecko. [emoji56] Widząc jej uśmiech uważam swój wybór za dobry.
Hubert 18.02.2015 [emoji213]
Wiktoria 06.06.2017 [emoji214]
 
Ostatnia edycja:
Wszystko sprowadza się do wzajemnego zrozumienia.
Każdy z nas ma prawo wyboru i czasem za szybko oceniamy się nawzajem. A potem powstaje huczą w internetach historie jak to matki kp chcą zjeść te które karmią mm i na odwrót (tak bądźmy szczere mamy dzieci na mm były tak często atakowane przez maniaczki kp ze teraz na sam dźwięk słowa "pierś" stają okoniem).
I kurczę po co to wszystko?!
Jesteśmy wszystkie matkami powinnismy się wspierać.
Droga mamo nie oceniaj mamy która karmi mm nigdy nie wiesz jaka historia stoi za jej decyzja!
Droga mamo nie myśl ze każda mama kp to maniaczka która będzie teraz wszystkich pouczać.
Szanujmy się nawzajem.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Może jak enfamil się sprawdzał to ja bym po prostu na tej firmie została, tylko zwykle mm ;)

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry