reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie mleko modyfikowane polecacie

Wszystko sprowadza się do wzajemnego zrozumienia.
Każdy z nas ma prawo wyboru i czasem za szybko oceniamy się nawzajem. A potem powstaje huczą w internetach historie jak to matki kp chcą zjeść te które karmią mm i na odwrót (tak bądźmy szczere mamy dzieci na mm były tak często atakowane przez maniaczki kp ze teraz na sam dźwięk słowa "pierś" stają okoniem).
I kurczę po co to wszystko?!
Jesteśmy wszystkie matkami powinnismy się wspierać.
Droga mamo nie oceniaj mamy która karmi mm nigdy nie wiesz jaka historia stoi za jej decyzja!
Droga mamo nie myśl ze każda mama kp to maniaczka która będzie teraz wszystkich pouczać.
Szanujmy się nawzajem.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Super post. Jak ja po pewnym czasie na samym kp karmilam mieszanie to też od razu a po co, a czemu itp. Moja sprawa

Napisane na LG-H850 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja karmilam bebiko a potem przeszłam na Nan i z całego serduszka polecam .
I pozdrawiam wszystkie mamy karmiące piersią jak i te karmiące mlekiem modyfikowanym.
 
U nas byly testowane wszystkie jakie sa bo syn nie chcial zadnego i stanelo na enfamil.

Napisane na HT17 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja polecam Capricare, jest na bazie mleka koziego, więc jest bliższe mleku matki niż wszystkie mleka na bazie mleka krowiego. Nie ma oleju palmowego i maltodekstryny jako jedyne na rynku, poza Bebilonem profutura. My jesteśmy na Capricare od 4 miesiąca i mały świetnie na tym mleku śmiga. Jest też lekkostrawne, wiec idealnie jeśli dziecko miało wcześniej problemy z kupką.
 
Ja miałam okazję przetestować Bebiko2. Jak na razie spisuje się na piątkę. Mała je bardzo lubi, nie ma problemów brzuszkowych, a i cena nie jest wygórowana:)
 
reklama
Do góry