reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie mleko modyfikowane polecacie

Elamama

Aktywna w BB
Dołączył(a)
19 Sierpień 2017
Postów
70
Mam pytanie w imieniu mojej siostry-jakie mleko modyfikowane polecacie? Oczywiście wiemy ze mleko matki jest najlepsze ale ona dokonała innego wyboru. Jej syn ma 3 mce, przez prawie 2 mce pił enfamil 0 lac bezlaktozowe ze względu na stwierdzona nietolerancje.W tym tygodniu powtórzyła badanie kalu i ciała redukujace są 0%, także chce zacząć dawać mu już zwykle mleko modyfikowane; pytanie tylko jakie.Tomus jest zdrowy a jedyny jego kłopot to nadmierna ilość gazów. Co macie sprawdzonego? Lekarz od niechcenia polecił bebiko albo bebilon.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja polecam Hipp bio combiotic u Nas sprawdza sie rewelacyjnie:)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja co prawda karmie piersią ale najlepszy sklad ma bebilon profutura ten zloty
Ma sama laktoze tak jak powinno miec mleko
Inne maja cukier oleje palmowe maltodekstryne i nawet cukier glukozowy...:/
Nawet o tym pisali ostatnio ranking mlek byl.
Oczywscie zalezy co dziecku też podpasuje.
 
Ja co prawda karmie piersią ale najlepszy sklad ma bebilon profutura ten zloty
Ma sama laktoze tak jak powinno miec mleko
Inne maja cukier oleje palmowe maltodekstryne i nawet cukier glukozowy...:/
Nawet o tym pisali ostatnio ranking mlek byl.
Oczywscie zalezy co dziecku też podpasuje.
Olcia, srebrny[emoji6]

Hubert 18.02.2015 [emoji213]
Wiktoria 06.06.2017 [emoji214]
 
My zaczelismy od bebiko. Dopiero po pol roku zaczęły się zaparcia i wtedy zmieniliśmy na hipp

Napisane na LG-H850 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry