reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie mleko wybrać?

Zaczęłam karmić Nan optipro plus. Ale malutka mi wymiotowała. Położna poradziła mi, żeby podać bebilon. Bebilon był oki, zjadła z 4/5 opakowań. Zauważyłam, że zaczęła jej się robić wysypka. Położna mi doradziła, albo HiPP albo próba powrotu do nan. Stwierdziłam, że pójdę do rossmanna i zobacze co mają. W ręce wpadł mi nestle little steps 1. Kurde dziewczyny, najlepsze mleko. Nie dość, że nie kosztuje krocie, co prawda opakowanie ma mniejszą gramaturę (600 g), ale kosztuje do 25 zł. Nie zawiera oleju palmowego. Małej super się odbija, nie ma kolek, nie ulewa. Jestem już w trakcie 6 opakowania i póki co jest super.
 
reklama
Ja podawałam swojej pierwszej córce Bebilon 2 i to samo wybrałam dla drugiej coreczki.Wiem ze to dobre melczko dla moich dzieci,nie mają kolek,dolegliwosci brzuszkowych i widac ze im bardzo smakuje bo wypijaja do końca :).Z mojej stronu polecam Bebilon z wlasnych doświadczeń :)
 
Do góry