reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie mleko?

reklama
Hipp bebiko enfamil ale to tylko chwilowe na stale zostaliśmy przy bebilonie teraz juz przy 4 i tylko na noc żadko rano ale mu smakuje jak kupiłam jakieś mleko bananowe dla urozmajcenia to nie chciał pić .
 
U nas młodzian pił Aptamil (Bebilon), jednak z racji nietolerancji przeszliśmy na Hipp bezlaktozowe. Jeśli dziecko nie ma żadnych wskazań medycznych przy wyborze mleka, wybór jest ogromny. Wśród moich znajomych chwali się Bebiko i mleko z Rossmana.

A co do podawaniu mleka krowiego małemu dziecku, wolę to przemilczeć...
 
Ja też używałam Bebilonu albo tego mleka z Rossmana, ale później odstawiłam karmienie piersią... Na pewno najlepiej samemu wyprobować co będzie najlepsze dla naszej pociechy
 
Kiedy dziecko jest w pewnym wieku,to przecież pierś trzeba odstawić,pytanie tylko kiedy jest ten najbardziej odpowiedni,właściwy moment,od tego zacznijmy. Akurat także podawałam swojemu dziecku Bebilon,nie jest drogie a smakowało wiec warto.
 
Ale 14latek jeszcze ujdzie? :-D A jakieś ważne "trzeba" poza tą względną niestosownością?
Śmiem twierdzić, że dziecko samo w końcu się odstawi gdy będzie w stanie zaspokajać swoje potrzeby w inny sposób :-)
 
reklama
Może wyraziłam się mało precyzyjnie,ale chodziło mi właśnie o to aby nie dopuścić do tego iż karmimy kilkuletnie dziecko piersią,bo to co najmniej niestosowne. Nie napisze w jakim wieku trzeba konkretnie odstawić bo poniekąd jest to indywidualna kwestia.
 
Do góry