reklama

Jakieś mamy z venlo

Temat na forum 'Mamy z Holandii' rozpoczęty przez Aniulkaa26, 28 Sierpień 2012.

1. Aniulkaa26

Aniulkaa26 Zaciekawiona BB

Witam czy są tu jakieś mamy z venlo piszcie

2. aniahaven

aniahaven GADUŁA

WITAJ...:tak::-) milo ze jestes... zapraszamy na watek MAMY Z HOLANDII mam nadzieje ze u nas kogos znajdziesz:tak:...pozwolilam sobie usunac jeden z twoich watkow bo byl taki sam jak ten...
    napisz cos o sobie... i dzieciach... a moze uda ci sie wkleic suwaczek?:sorry:

pozdrawiam

3. reklama
  4. Dora_

Dora_ Początkująca w BB

Hej ja z Venlo :)

5. necia27

necia27 Fanka BB :)

Ja z Blerick :-):biggrin2: mam córcię 19 miesięczną, chętnie poznam inne mamy

6. madinld

madinld Fanka BB :)

Witam. Długo nie zaglądałam na to forum, a tu proszę....Ja też jestem z Venlo, a konkretnie z Blerick. Mam 6 miesięczną córkę i 5 letniego syna. Mieszkam tu od prawie roku i jak narazie poznałam tylko dwie polskie mamy. A okazuje się, że jest nas więcej:-)Pozdrawiam.

7. madinld

Chyba żadna mama z Venlo już tu nie zagląda....

8. madinld

O kolejna mama z Venlo!
    Daga p w której cześci Venlo mieszkasz?

9. bernadetkka

bernadetkka Fanka BB :)

Ja z okolic venlo. dokladnie venray :)

10. reklama
  11. Aniulkaa26

Hej Bernadetkka długo mnie tu nie było ale jak rozmawialiśmy to jeszcze byłam w ciazy urodziłam 1 grudnia a porod masakra rodzilam 21 godzin skurcze co 3 minuty a polozna sie mnie pyta jak do niej dzwonilam czy jestem pewna czy to bóle porodowe hehe a po porodzie było jeszcze gorzej ale co tam było minęło jestem szczęśliwa mama moja corcia urodziła sie 4300 i rośnie jak na drożdżach a co tam u ciebie pozdrawiam wszystkie mamy

12. Aniulkaa26

Tak zaglądają z jakiej części jesteś z venlo

Poleć forum