reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jasnorozowa barwa okresu

Gość12

Początkująca w BB
Dołączył(a)
8 Marzec 2017
Postów
29
Hej dziewczyny mam pytanie mój okres powinien pojawić się dopiero za 1 dzień lecz od wczoraj dostalam takie niby plemienia na podpasce jest ich naprawdę malo jest koloru jasno różowego denerwuje sie ponieważ nie wiem czy to jest dobre może miał tak ktoś. Dodam jeszcze ze jak robię soku jest go troszkę wiecej jest taki jak by w śluzie ciągnący się . Czy to może by implantacja zarodka ?
 
reklama
Ile będziesz się powtarzać? Miałam podobnie w tamtym cyklu lekarz stwierdził ze do trzech razy w ciągu roku to jest norma. Człowiek nie robot, zawsze jakiś cykl nam może się zmienić. Dziewczyny Ci trukaly a Ty nadal swoje. Idź do gina i nie drecz ludzi.
 
Do góry