reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Jedzonko, dodatkowe kilogramy :)

reklama

Wanilia89

Fanka BB :)
Rozwiązania
1
Nigdy nie brałam, a też mam dni, że wciąż jestem głodna i lodówki nie zamykam :)
Ja w sobotę tyle co skończyłam jeść młode ziemniaczki z mlekiem zsiadłym i koperkiem, przyjechał mój P. i zabrał nas do przyszłych teściów na podwórko. Oczywiście akurat obiad lądował na stole, więc wsunęłam kolejną porcję ziemniaków tym razem z ogórkiem kiszonym, w zasadzie to był prawie cały słoik ogórków :p A w piątek wieczorem ugotowałam całą paczkę kotletów sojowych w bulionie, nałożyłam sobie wszystkie na talerz, takie niepanierowane, słone jak cholera i do tego 2 banany pokrojone w plasterki. Mój tak popatrzył i stwierdził, że on chyba jednak nie jest gotowy na to wszystko :p

xoxonat

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Dzięki dziewczyny, odżywiam się raczej bardzo zdrowo i teraz tym bardziej kontynuuje, staram się nie jeść żadnych fast foodów czy śmieciowego jedzenia, bardziej zastanawiałam się czy po prostu powinnam zwiększyć już jakoś ilość spożywanego pokarmu czy jeść w taki sposób w jaki chce Fasolka czytaj zgodnie z moim głodem :) a przytyć chyba jeszcze nie przytyłam, nie mam wagi w domu, u gin z wizytą w zeszły czwartek ważyłam 60kg ale w pełnym opakowaniu, natomiast jak ważyłam się u mamy w domu rano na czczo kilka dni wcześniej to było 58kg i z taką wagą startowałam także myślę że jak na razie jest okej :)

Ewka34

Rozwiązania
4
Ja zaczynalam w pierwszej od 50 kg ,przytylam do 62 a jadlam wszystko.. glownie cukierki ,slodkie itd.. schudlam po 10 latach gdy wrocilam do pracy,przyzwyczajenia slodyczowe w domu nie pozwalaly mi zjechac :p ;)
Teraz startowalam z wagi 54 ,a waze 68-69 juz, jem co chce ale nie mam zbytnio ochoty na slodkie i fast foody,duzo jem owocow i warzyw, a mimo to kilogramow wiecej ;) no i jestem w 29 tyg dopiero :p

G

gość 94049

Gość
Ja mam 4 dodatkowe kg po zimie. Po Wielkanocy miałam zrzucać z siostra, wzajemnie się motywujące. A tu niespodzianka w postaci dwóch kreseczek. Także pluje sobie w brodę, że tak źle się zimą prowadziłam. W ciąży z pierwszym synem jadłam co chciałam i ile chciałam. Okazało się, ze mam cukrzycę ciążowa. Musiałam przejść na dietę, nie było łatwo, ale od tego się zaczęło. Zaczęliśmy w domu jeść zdrowiej. Niestety moje początkowe zaniedbania doprowadziły do nadwagi, która było mi baaaardzo ciężko zrzucić. Udało się dopiero po 1,5 roku, do zdrowego odzywiania doszedl sport. W ciąży z drugim synkiem od razu wykupilam dietę dla ciężarnych z cukrzycą. W pierwszym trymestrze nie było tam dodatkowych kalorii, dopiero w drugim + ok 300. Uniknelam cukrzycy ciążowej, przytulam 12kg, bo nie ukrywam trochę oszukiwałam . Do 7-8 miesiąca ciąży cwiczylam, chodziłam z kijkami. Po ok pół roku wróciłam do wagi z przed ciąży. Teraz musiałam porzucić sport, bo mam bóle przy bliźnie, cierpię psychicznie, bo uwieliam ćwiczyć. Czasami wyskocze na małą przejażdżkę albo wskocze na orbitreka. Wszystko na spokojnie. Ale to i tak dużo mniej niż w poprzedniej ciąży.
W każdej ciąży w pierwszym trymestrze mam niesamowitą chęć na wyraźne przyprawy, przeważnie czosnkowe. Ze słodyczy tylko lody.

urs

Rozwiązania
0
Ja mam 4 dodatkowe kg po zimie. Po Wielkanocy miałam zrzucać z siostra, wzajemnie się motywujące. A tu niespodzianka w postaci dwóch kreseczek. Także pluje sobie w brodę, że tak źle się zimą prowadziłam. W ciąży z pierwszym synem jadłam co chciałam i ile chciałam. Okazało się, ze mam cukrzycę ciążowa. Musiałam przejść na dietę, nie było łatwo, ale od tego się zaczęło. Zaczęliśmy w domu jeść zdrowiej. Niestety moje początkowe zaniedbania doprowadziły do nadwagi, która było mi baaaardzo ciężko zrzucić. Udało się dopiero po 1,5 roku, do zdrowego odzywiania doszedl sport. W ciąży z drugim synkiem od razu wykupilam dietę dla ciężarnych z cukrzycą. W pierwszym trymestrze nie było tam dodatkowych kalorii, dopiero w drugim + ok 300. Uniknelam cukrzycy ciążowej, przytulam 12kg, bo nie ukrywam trochę oszukiwałam . Do 7-8 miesiąca ciąży cwiczylam, chodziłam z kijkami. Po ok pół roku wróciłam do wagi z przed ciąży. Teraz musiałam porzucić sport, bo mam bóle przy bliźnie, cierpię psychicznie, bo uwieliam ćwiczyć. Czasami wyskocze na małą przejażdżkę albo wskocze na orbitreka. Wszystko na spokojnie. Ale to i tak dużo mniej niż w poprzedniej ciąży.
W każdej ciąży w pierwszym trymestrze mam niesamowitą chęć na wyraźne przyprawy, przeważnie czosnkowe. Ze słodyczy tylko lody.
Czesc Kruszka,
A co to byla za dieta, ktora wykupilas?
Ja wlasnie mecze sie z gotowaniem pod moja cukrzyce i w dzien sie sprawdza, ale na czczo dalej niestety przegrywam. Dobrze byloby miec jakies profesjonalny punkt odniesienia :)

MamaXTrzy

Rozwiązania
0
Ja się chyba muszę zacząć ograniczać :) Bo mam takie skrajności, że albo nie jem nic, bo mi nic nie smakuje i wszystko jest blee, albo wciągam jak odkurzacz bo ciągle głodna jestem. W zeszłe wakacje miałam wagę 52, ale do zimy trochę mi się przybrało tak na 55kg. Pod koniec grudnia zaszłam w ciążę, którą poroniłam w lutym i waga się wahała od 56-58. A wczoraj po dwóch obiadach na wadze wybiło równiutkie 60kg. Przeraża mnie to, że tak szybko tyję, ale ciężko mi zapanować nad głodem. Zastanawiam się czy przypadkiem dupek nie dokłada tu swojego? Czytałam, że u niektórych kobiet wzmaga się po nim apetyt :)
Chyba ma związek o ile pamietam z drugiej ciąży. Bo tez bralam cala ciążę i musiałam lezec

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
A Jedzonko Potrzebuję porady 4
Vercia "Gerberki" czy domowe jedzonko? Żywienie 19
Dusia1506 Kiedy wprowadzić nowe jedzonko ? Żywienie 8
P (Nie)zdrowe jedzonko Dzieci urodzone w lipcu 2015 143
K Jedzonko u 3 miesiecznego malca :) Potrzebuję porady 3
patrycja23 Słoiczki czy gotowane jedzonko? Jedzeniowe ABC 12
M pierwsze jedzonko Żywienie 3
dranissimo Przepisy na jedzonko dla naszych maluchow :) Dzieci urodzone w kwietniu 2011 9
ewuniaf Wielodzietne od kuchni, czyli nasze pomysły na pyszne jedzonko :) Rodzeństwo 31
P Domowe jedzonko - czy pasteryzować? Żywienie 3
aneczka2425 Przepisy na jedzonko dla naszych pociech:) dzieci urodzone w sierpniu' 09 40
M Jedzonko Jedzeniowe ABC 3
niuniamilan jedzonko mniam mniam Żywienie 27
aniam141 Wprowadzamy nowe jedzonko:):) Dzieci urodzone we wrześniu 2008 580
natka86 jedzonko- przepisy na obiadek i nie tylko;) Archiwum Samodzielnych rodziców 23
Martynaa Sloiczkowe jedzonko Żywienie 11
G Karmienie piersią/butelką a potem inne jedzonko Dzieci urodzone w czerwcu 2008 2031
pie-czarka jakie jedzonko podjadacie waszym maluszkom? Jedzeniowe ABC 3
P jedzonko Dzieci urodzone w 2003 roku 11
elisabeth Jedzonko z mikrofalówki Żywienie 7
O Jedzonko!! Dzieci urodzone w lutym 2006r. 13
F Jedzonko czas wprowadzac :) Dzieci urodzone w sierpniu 2006r. 11
czarownica Jakie nowe jedzonko zaszkodzilo!! Dzieci urodzone w kwietniu 2006 1
E JEDZONKO NASZYCH POCIECH Dzieci urodzone w lipcu 2005 12
A JEDZONKO !!! Dzieci urodzone w kwietniu 2006 380
A Zajęcia dodatkowe dla dzieci Potrzebuję porady 8
aniaslu Zajęcia dodatkowe dla dzieci? Czy są potrzebne? Jak sądzisz? Temat tygodnia 14
Agne91 Metody dodatkowe przy staraniach Staramy się 0
A Kiedy wprowadzić dodatkowe posiłki? Potrzebuję porady 4
K Zajęcia dodatkowe w przedszkolu Przedszkolaki 26
L Zajęcia dodatkowe dla dzieci w Gdańsku Trójmiasto 0
T Zajęcia dodatkowe dla maluchów w Warszawie Warszawa 3
A dodatkowe kilogramy - jak tam u Was dziewczyny? Dzieci urodzone w październiku 2015 684
M bright spot i dodatkowe skurcze w sercu dziecka Potrzebuję porady 0
M Nasze kochane dodatkowe kilogramy :) Dzieci urodzone w sierpniu 2013 128
riolcia Opłaty dodatkowe w przedszkolach - ile i za co płacicie? Przedszkola 8
Idiosynkrazja Dodatkowe szczepienia płatne - szczecinianki za czy przeciw? Szczecin 54
an82 2 tygodnie dodatkowe macierzyńskiego a 2 tygodnie tacierzyńskiego Porady prawnika 2
Kunda zajecia dodatkowe Przedszkolaki 27
N młoda mama a dodatkowe zasiłki Porady prawnika 2
Morgaine dodatkowe 2 tygodnie macierzyńskiego i umowa na czas określony Porady prawnika 3
ola652 czy wasze dzieci uczęszczają na zajęcia dodatkowe? Trzylatki 37
K zajęcia dodatkowe po szkole - co polecacie? Początek szkoły 76
Sorga Zajęcia dodatkowe :) Dzieci urodzone w czerwcu 2007 9
naja zajęcia dodatkowe..? Trzylatki 41
M ZAJĘCIA DODATKOWE Przedszkola 32
W Gubimy kilogramy - razem łatwiej Zdrowa mama 20
natala95 Kilogramy Potrzebuję porady 19
M Zbędne kilogramy po ciąży Potrzebuję porady 26
NomiMalone Nasza waga - przybieramy i tracimy zbędne kilogramy - BEZ KOMENTARZY Dzieci urodzone w maju 2017 26