reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jestem już na świecie

Czarnoczeczki, Ewa moje gratulacje.!!!

EG, jeszcze trochę cierpliwości. U mnie termin z USG nie sprawdził się, czyli bardziej wiarygodny był z OM. Jak możesz to się wysypiaj bo jak jest dzidzia to bardzo mi tego brakuje, zwłaszcza, że jestem śpiochem z natury .Pozdrowionka

 
reklama
Termin z usg to ja miałam na 12.11, a z OM mam na 23.11, jeszcze troszkę więc poczekam chyba.
A co do wyspania się, to ostatnio ciężko mi to idzie, bezsenność nocna jest dobijająca. :(
 
Kasieńka jest już na świecie!
Urodziała się w zeszłą niedzielę, "cała zdrowa" z wagą 3750g. Jest "przesłodka". Martwię się tylko, bo wypisali nas z jej zółtaczką i nie do końca jestem spokojna.
Pozdrawiam wszystkie listopadowe mamy
 
Emih cieszę się razem z Tobą z prześlicznej dzieweczki!!!

4.jpg
 
hej:) Marysia urodzila sie 16.11 o godz. 22.15, piec dni po terminie. 4140g i 57cm  ;D porod bardzo dlugi - od momentu regularnych skurczy co 10 min.- 21 godzin, w szpitalu na szczescie spedzilismy tylko 10 h  ;D Mala urodzila sie do wody. jest bardzo spokojnym dzidziusiem i najpiekniejsza ksiezniczka na swiecie (subiektywnie oczywiscie  ;D). pozdr
 
Dziewczyny wszystkim szczęśliwym mamusiom GRATULUJĘ a tym które jeszcze 2w1 trzymam MOCNO kciuki za szybkie,łatwe   rozdwojenie.NAJWIEKSZE SZCZĘŚĆIE TO MÓC TULIĆ KRUSZYNKĘ .Nie liczą się nawet  nieprzespane nocki i czasami zmęczenie.
 
reklama
Wszystkim nowym mamusiom bardzo serdecznie gratuluje!!!!!!!!!11

Eg życze wytrwałosci!!!!!

Beata1 mam nadzieje ze szybko sie przyzwyczaimy do nieprzespanych nocek. A odwiedziny rodzinki dobijajace. Wczoraj obie babcie przyszły w odwiedziny do Mai i siedziały do 22.
 
Do góry