reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jestem już na świecie

hm,no fakt :) ja zamykam listopadową listę :) i będę najbardziej oczekiwaną ;) :) ja też mogłabym oglądać te zdjęcia cały czas :) nasze listopadowe skarby :)
 
reklama
A oto Viki po kąpieli, coraz bardziej zaczyna ją lubić,bo w szpitalu nabawiła się wstrętu

viki0731iv.jpg

Moja Viki- o czym Wam nie pisałam miała zakażenie dróg moczowych spowodowane moją przebytą w 39 tygodniu chorobą,o któej tyle pisałam
musiała zostać na oddziale Neaonatologii i otrzymywać antybiotyki,ale dzięki Bogu po 5 dniach kuracji wyniki były dobre i teraz jeszcze daję jej lekarstwa,a w przyszłym tygodniu na kontrolę :)
najważniejsze,że jesteśmy w domu i możemy dawać jej mnóstwo miłości
 
Cześ dziewczyny gratuluje wszystkim mamom i życzę zdrowia wszystkim maluszkom jednocześnie proszę o wpisanie nas na tą wielkopomną listę 04.11 o godzinie 9.45 urodził się mój synek Maksym Paweł. Maksik ważył 4025g i był długi na 59 cm. Urodził się poprzez carskie cięcie. ;D ;D ;D
 
Witajcie :laugh:
24.11. 2005r. o godzinie 12.50 urodziłam po dwutygodniowym pobycie w szpitalu przez c.c. Weronisię :laugh:
Mała ma 3700 kg, 55 długości, 33 główkę :laugh:
Dzisiaj wróciłam  do domu już myslałam, że tam korzenie do świąt zapuszczę :(
Miałam 4 kroplówki na wywołanie bez rezultatu a moje ciśnienie nic a nic się nie poprawiało więć lekarze wreszcie podjęli decyzję o cięciu.
Jutro jak odetchnę troszeczkę to napiszę więcej.
A to moja malutka już w domku :laugh:

midd_IM000471.JPG
 
minia martulka śliczna!

aniam13 myślałam że już nas olałaś!!!! a jednak jesteś !super ;D i cieszę się że to jednak córeczka,jest śliczna i podobna do braciszka! :)
 
reklama
Do góry