reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jestesmy nowi:)

reklama
Jeśli chodzi o najlepsza antykoncepcje to niewiem jaka jest najlepsza, to zależy pewnie także indywidualnie. W każdym razie ja brałam cerazette przez 8 miesięcy. teraz tez chyba przez pierwsz 2,3 miesiące będę je brała, a potem pomysle nad czymś lepszym (pewnie wkładka). Z Cerazette nie jestem do końca zadowolona, trudno mi było je brac zawsze o określonej porze, czasem zapominałam:baffled: pozatym za bardzo nie miałam ochoty na sex, nie mówiąc że każdy sexik był troche bolesny i nie pomagało nawilżanie. Myślałam ze to tak po porodzie, ale jak tylko odstawiłam tabletki to mineło a na sex miałam ochote kilka razy dziennie:-p
No ale każda kobieta może inaczej zareagowac na ten lek. Więc nie mówie że jest zły.
 
witam od trzech miesiecy juz karmię piersia czy zna ktoś jakiś dobry sposób na szprzyrost wagi ,ogólnie jestem bardzo szczupła a p[rzy tym waga mi strasznie spada.może ktoś mi coś doradzi,a chciała bym karmic jak najdłuzej piersia.pozdrawiam wszystkich
 
wiesz co, to chyba zależy od genów...cóż mam Ci poradzić niezdrowe odżywianie...tłuste jedzenie w dużych ilościach???ja mimo że mało jem i karmię piersią nie chudnę, a nawet waga ostatnio poszła w górę o 2kg...nie wiem co się dzieje ale ja miałam zawsze problemy z utrzymaniem wagi, wiecznie na dietach więc może dlatego...lubię słodycze i to zapewne moja zguba...może spróbujesz?
a może ty mi powiesz jakim sposobem zrzucasz te kilogramki których potrzebujesz;-)?
 
wiesz co ja duzo jem a mała ze mnie wszystko wyciaga zawsaze miałam niedowage niestety
 
no widzisz...więc chyba to raczej sprawa genów...ech...i tak źle i tak niedobrze...:laugh2:
 
Xiza masz super! Ja to bym chciała zrzucić te moje 3 nadmiarowe kilogramy a nie mogę.Kiedyś tak jak ty miałam niedowagę i zawsze chciałam przytyć i nigdy mi się to nie udawało, a teraz nie mogę zrzucić, no ale ja się nie odchudzam, nigdy się nie odchudzałam. Może jak przestanę karmić to zacznę.
Xiza miłego objadania się:-D pozdrawiam:-)
 
Co do tycia i chudnięcia to ja ciągle waze 4 kg więcej niż rok temu, ale nie zamartwiam sie. Tym bardziej ze ostatnio słysze ze ładniej wyglądam, wtedy byłam niby za "sucha". Tylko mnie ten troche wystający brzuchol martwi:dry:
 
reklama
Jestesmy nowi i chcemy sie przywitac:-)Karolek urodzil sie 4.11.2006 o 17.15, mial 3550 i 55 cm, teraz ma juz 77cm i wazy ok.10kg.Pewnie siedzi, raczkuje po calym mieszkaniu, staje gdzie popadnie, "gada" jak najety i ciagle jest cyckowym chlopcem:-).
Mamusia ma 26 lat, nie napisze ile wazy;-)bo nie wie.Dzis maMalutek wlasnie spi.Pozdrawiamy:-)my z mezem 4 rocznice slubu ale jakos tak mi smutno, nie dogadujemy sie ostatnio.


Albumy - Onet.pl Foto Albumy - Onet.pl Foto
 
Do góry