reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jestesmy nowi:)

Bodzinka - witajcie :-).Mam nadzieję, że będziesz często nas odwiedzać i często pisać :tak:.
Karolek to duży chłopczyk, koniecznie powklejaj zdjęcia i filmiki (jak masz taką możliwość).
I nie martw się, w każdym związku bywają lepsze i gorsze chwile, więc może niedługo znowu będzie tak jak kiedyś :tak::-)
 
reklama
Witajcie! :-)
Mamusiu Karolka - sto lat z okazji niedawnych twych urodzin :happy2: Mamy tyle samo lat ;-)
Duży ten twój synek a jak ładnie stoi :szok:

Dziewczyny - wy mnie tylko w kompleksy wpędzacie osiągnięciami swoich pociech :confused2:;-):happy2:
 
Witaj Bogna i malutki Karolku, oj już nie taki malutki bo już tyle potrafi :-):-)
Mam nadzieję że się u nas zaklimatyzujesz, będzie miło.
Ja reż Twój rocznik ;-), a kłopoty w związku, kto ich nie ma, pewnie tak już musi być, u mnie też ostatnio tak średnio, ale najważniejsze żeby przetrwać, a miłość doda powera :-):-)
Buziaczki!!!
 
Witaj Bodzinko!!!
Twój synek chyba jest największy z naszych forumowych bobasków:-)
W związkach nie obedzie się bez kryzysów, a po takiej zmianie jak powiększenie rodziny o to łatwo. :tak:Ale trzymaj się nas, zawsze możesz nam sie wygadac (wypłakac)a my pocieszymy, poradzimy. To pomaga.
No ale mam nadzieje ze nie bedziesz miałą za wiele smuteczków do pisania;-)
 
Witaj Bodzinko wśród nas:-) i mam nadzieję że zostaniesz z nami dłużej i poplotkujesz:tak:z chęcią dowiemy się coś więcej o Tobie i o Karolku;-)
 
reklama
Do góry