reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

już tyle urosłem, urosłam !!!

reklama
ale fajnie, że nie tylko moja Martyna taka wielka, nie jestem sama z wielkim dzieckiem!! moja ważyła po porodzie 4460g, 10.kwietnia idziemy na kontrolę, pewnie będzie z 6,5kg bo ostatnio 2tyg temu na wizycie było 5990g...
 
Ale fajnie ze jest nas troche wiecej z naszymi "kruszynkami".:tak::tak:;-).Powiem Wam ze wczoraj specjalnie zajrzalam do zdjec poniewaz mam tam zdjecia siostrzenca jak byl w wieku mojej corci i powiem ze mimo tego ze on mial mniejsza wage urodzeniowa o pol kg to wygladal podobnie a teraz jest super szczuply.Mam nadzieje ze moja core tez tak "wyciagnie".;-).
 
To skoro dziecko w 5 miesiecy podwaja wagę urdzeniową to Oli powinien ważyć 4, 5kg w 5 miesięcy.Teraz ma 3 miesiące i wczoraj był ważony i waży 3700kg.
Czyli chyba ok?
 
E-stera sprawdzilam na centylach i Twoj synus nie miesci sie na skali ale trzeba brac pod uwage to ile ma wzrostu a takze to ze urodzil sie bardzo malutki.
 
Esti Olis dobrze waży i myśle, ze jak bedzie miał 5 mieisiecy to bedzie wazył wiecej niz 4,5 kg.
Katarzyno - Joanno mojej koleżanki syn ma poł roku i ma 74 cm ost wstawiłam zdjecia jego i Dawida i Marcel jest naprawde wzrostem olbrzymi bo miedzy nimi jest 10 cm różnicy. Twoj ma 2 miesiace i ma 70 cm, kurcze ale długąsny.
Ja notomiast jak sie oddoje to moje mleko jest wręcz przezroczyste, jak woda :baffled:
 
a ja sie wydoje ok 150 ml i ciul przezroczyste :-(. Dodaje do niego 2 łyżki sztucznego żeby było bardziej wartościowe.
 
reklama
Salik ale Dawid waży 5500 kg., wiec jemu moge sobie pozwolic na dopalacza w mleku moim a twoje mleczko zupełnie wystarczające jest.
 
Do góry