reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Już z nami - Kwietniowe Maleństwa !!!

Oj ciekawe co tam u Moniczki i jej córeczki ... Może nie czuje się najlepiej albo nie ma zabardzo czasu żeby do nas zajrzeć ... w każdym razie czekamy aż się pojawi ...bo chyba o nas nie zapomniała jeszcze;-)
 
reklama
ANUSIA GRATULUJE ŚLICZNEJ CÓRECZKI!!!!!!!!!!!!
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
 
Czesc dziwczynki odzywam sie do was. U nas juz dobrze karmimy sie, calujemy przebieramy i kapiemy. Jedyne na co moge teraz ponarzekac to bol cycuszkow jak mala lapie pierwszy raz piers jak zaczynam karmienie. A tak to jest super. Fakt ze mam mame moja codzinnie to ona mnie karmi a ja Ale. Wiec jest fajnie. Bede sie starala do was zagladac jak najczesciej ale to juz nie jest takie proste jak w ciazy bylo :-D papapa buziaczki dla was od nas. A i male sprostowanie do listy mala Alicja wazyała 2960g wkradl sie bledzik. A goodzina porodu to 9:10. Gratulacje dla Anusii corci chyba tez Alicji jak i moja??
 
Moniczko dziękujemy za wieści....super że jest wszystko ok, a cycuszki niedługo przestaną boleć....Ty to teraz marcóweczka jesteś hihihihi:-D
 
MONICZKO ciesze się że dajesz sobie rade i że wszytsko ok ... a cycuszki przestaną boleć tak jak Kasirka mówi ...Buziaczki dla Aluni ... ;-)
 
Witaj Monika! Milo ze do nas zajrzalas:-) . Napewno nie masz czasu tak jak wczesniej ale to zrozumiale. Twoja mala Ala potrzebuje mamy wiec to jej musisz teraz poswiecac najwiecej czasu. Niech rosnie duza i zdrowutka no i twoje piersi zeby za mocno nie bolaly:tak: ! Pozdrawiam serdecznie!
 
reklama
Ehhh no tak:-) dobrze, że wogóle masz czas Moniczko żeby usiaść przed komputerem i to mnie pociesza bo wszyscy mnie straszą, że jak się urodzi dziecko to dom wygląda przez pierwsze dni jakby przeszło przez niego tornado a ja będę wyglądać jak czarownica, bo nie będę mogła nawet spoojnie umyć zębów. Mam nadzieję, że to tylko takie gadanie i raczej kwestia zorganizowania. Oczywiście wiem, że nie ja i mój makijaż będą najważniejsze, tylko dzidziuś, ale mam nadzieję, że nie będzie tak źle;-)
 
Do góry