reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kąciki, pokoiki, pałacyki - czyli gdzie (za)mieszka dzieć?

Ja chyba w koncu kaze mezowi skrecic lozeczko i juz to poustawiamy. wkurza mnie ze sie po domu placze wyprana posciel i inne drobiazgi, ktore sobie moge posegregowac wlasnie przy lozeczku. nakryje to potem przescieradlem niech sie nie kurzy i gotowe ;-)

U nas łóżeczko już skręcone ale pościel wsadzona do środka w worku bo też nie chciałam ścielić żeby się nie kurzyło ale chyba jutro ją wypiorę, wyprasuję i pościele a potem przykryje właśnie prześcieradłem - dobry pomysł:tak: Niech sobie czeka na maleństwo;)
 
reklama
a my zaczęliśmy remont i w domu pobojowisko
moje poukładane ubranka, poprane i poprasowane wylądowały na podłodze :szok:
i muszę M pogonić, żebym nie musiała zaś prać i prasować.
Może do końca następnego tyg. coś będzie już w tym pokoju widać, a najlepiej wszystko
póki co pół podłogi paneli najładniejszych w całym mieszkaniu :D
 
ja zmusiłam m i szwagra do przemeblowania , zmieniliśmy naszą sypialnię na pokój dla malutkiej, więc łóżeczko już skręcone , pościel pościelona ale tylko dla tego , żeby się przewietrzyła , a w przyszłym tygodniu będę ją prać i prasować. W środę do lekarza , jak tym razem potwierdzi się płeć to kupię drugą pościel na zmienę już w różu ;)
 
A ja wziąż czekam na mebelki :(
Dostałam od rodziny małe łóżeczko TROLL-a - zwykłe, białe - i je wstawimy do sypialni.
W tą niedzielę mam odebrać od rodziny kołyskę - która stanie na parterze w salonie...
I tak na piętrach będzie w miarę funkcjonalnie.
Pościeli jeszcze nie kupiłam. Na początej Malutka będzie spała w rożku albo śpiworku
 
A ja mam tak:)
 

Załączniki

  • P1070351.JPG
    P1070351.JPG
    21,7 KB · Wyświetleń: 127
  • P1070352.JPG
    P1070352.JPG
    21,5 KB · Wyświetleń: 132
  • P1070353.JPG
    P1070353.JPG
    25,8 KB · Wyświetleń: 153
reklama
alebur- zwarta i gotowa jeśli chodzi o kącik dla maleństwa...ale jeśli chodzi o rzeczy do szpitala i kosmetyki dla dzidzi to jestem daleko w lesie:DSorki za zdjęcia ale robiłam to pierwszy raz i nie wiedziałam czy duże mogą być...:/
 
Do góry