reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kalendarz

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

ewach6

Fanka BB :)
Dołączył(a)
30 Listopad 2005
Postów
976
dziewczyny, kiedyś któraś na BB ogłaszała ze robi kalendarze, czy wiecie moze która??
 
reklama
Ja w tamtym roku chciałam zrobić od jakiejś dziewczyny z BB, ale w końcu do niczego nie doszło z jej winy. Po prostu olała to.
Może jednak poszukaj na sieci. Jak wpiszesz do googla kalendarz ze zdjęciem, to Ci wyskoczy dużo stron.
Możesz poszukać też na allegro.
 
znalazłam na innym forum taką dziewczyne ale ceny są wysokie, wiec sama przerabiam zdjęcia i chyba dam w FOTOJOKER bo ta firma jeszcze mnie nie zawiodła a czesto wywołuje tam zdjęcia
 
Ja sama zrobilam kalendarze, ale mam problem z wydrukiem bo chcialam na A3, a ceny sa kosmiczne :-(
Chyba wiec zostanie A4 :-(
A tak wyglada przykladowa stronka - jeszcze do przerobki bo zmienila sie koncepcja ;-)
calendarzgq9.jpg
 
Fajne - zazdroszczę umiejętności :)

A może u fotografa było by to możliwe, tylko, że pewnie wtedy na papierze foto. Ale musiałabyś znaleźć takiego, co w tak dużym formacie może wywoływać. A może też te firmy, które ogłaszają się na sieci mogły by Ci to wydrukować z ceną do uzgodnienia?
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry