reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kalisz i okolice

negri

mamy lipcowe '07
Dołączył(a)
2 Styczeń 2007
Postów
1 628
Miasto
Kalisz
Witam wszystkie mamusie z Kalisza i okolic :-)

Może pogadamy troszkę i poznamy się bliżej a może nawet poznamy się i będziemy chodzić na wspólne spacerki z maluchami :confused: Dajcie znać że jesteście :-)
 
reklama
Ja mieszkam za Koźminkiem choć bardzo często bywamy z mom 5 miesiecznym synkiem na zakupach! pozdrawiam
 
No to w sumie nie daleko do Kalisza :-) Ładnego masz synka !! Ciekawe czy znajdzie się jeszcze ktoś z naszych okolic :-) Ja mieszkam w śródmieściu Kalisza

Pozdrawiam również :-)
 
Witam! Może reaktywujemy to forum. Przyszłe mamy z Kalisza i okolic odezwijcie się. Ja mieszkam 10 km od Kalisza. Niedaleko Żelazkowa. A wy? A może są młode mamy które mogą się z nami podzielić informacjami o kaliskiej porodówce. Co zabrać do szpitala np?:-)
 
M.in. co zabrać do szpitala, bo podobno różnie to bywa, zależy od szpitala, jakie wrażenia ze szpitala itd. Będę wdzięczna za informacje:-)
 
Wiesz co z tego co pamiętam to dla siebie trzeba było zabrać podstawowe rzeczy, kosmetyki, kubek, sztućce, ręczniki a dla dzidziusia tylko chusteczki nawilżone bo resztę zapewniał szpital. Tak samo nie trzeba było brać podkładów poporodowych bo też były, ale ja za kilka dni będę dzwoniła do szpitala żeby zapytać czy nic się nie zmieniło i jakby coś to dam Ci znać :-) A generalnie na szpital nie mogę narzekać, tylko jedna moja rada nie idź rodzić sama, zabierz kogoś, zawsze to jednak bezpieczniej i jakoś tak przyjemniej :tak:
 
reklama
Do góry