reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

karmienie a uroda

kanoot

STYCZNIOWA MAMA '06
Dołączył(a)
13 Kwiecień 2006
Postów
1 397
Dziewczyny jak to jest przy karmieniu,gubi sie kilogramy czy wrecz odwrotnie poki sie karmi to sie nie zgubi,wiem ze to nie wazne,wazne jest by dlugo karmic,ale jednak jestem ciekawa a rozne opinie slyszalam i w koncu nie wiem,ja narazie karmie trzy miesiace i wydaje mi sie ze jakos tak nie wygladam szczuplej a przeciez to moje mleko jest strasznie tluste,fajcie znac czy wiecie cos na ten temat.dzieki
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Oj chudnie sie , chudnie :) Ja zgubiłam 31 kg!!! Efektu jojo po odstawieniu od piersi nie było ;)
 
Ja szybciej schudłam, jak przestałam karmić.
Może dlatego, że już tak nie pilnowałam się z jedzeniem i piciem.
Poprostu czasem zapominam o tym, że trzeba zjeść a przy dwójce rozbrykanych dzieciaczków jest co robić...
 
ja podczas karmienia piersią schudłam 16 kg - Jestem tydzień po odstawieniu (karmiłam 11 miesięcy) i ważę 3 kg mniej niż przed ciążą!
Nie wiem czy karmienie miało na to wpływ, ale...
 
Ja jeszcze karmię maluszka piersią i widzę że mam jeszcze troszkę tu i ówdzie. Ale od początku karmienia schudłam z 14 kg. Koleżanka ktora już przestała karmić pocieszyła mnie że dopóki karmiła miała 5 kg nadwagi ale jak przestała bardzo szybko doszła do wagi sprzed ciąży. Więc mam szansę jeszcze ubrać ciuszki które nosiłam wcześniej...
 
Ja podczas karmienia piersią schudłam dużo.
Byłam wręcz wysuszona.
A to wszystko przez dietę bezmleczna i bezjajeczną, którą musiałam trzymać ze względu na skazę białkową synka.
Kiedy już skończyłam karmić szybko wróciłam do swojej upragnionej wagi 59 kg.
Jak widać z odpowiedzi waga każdej z nas inaczej się kształtowała podczas karmienia.
Jest to indywidualna sprawa.
Pozdrawiam
 
WITAM! DOBRY TEMAT BO JA SIE ZASTANAWIALAM CZY NIE ZA DUZO CHUDNE I NAWET MNIE TO TROCHE MARTWI.KARMIE PIERSIA JUZ 7 i pol miesiaca.PRZEZ PIERWSZE 3 MIESIACE BYLAM NA DIECIE A NA DZIEN DZISIEJSZY JEM WSZYSTKO JUZ A WAZE 7 KILO MNIEJ NIZ PRZED CIAZA!!! POZDRAWIAM!
 
Mi niestety nic nie ubywa- ale tez nie stosuje zadnej diety

Tez myslam ze maluszek mi wysiagnie co nie co- ale niestety!!! Musze przejsc na drakonska diete!
 
Witam,

Karmie piersia juz 3 miesiace i mam okropny suchy lupiez.Zadne szampony mi nie pomagaja,az wstyd sie pokazac ludzia.Znacie jakise szapomny ktore mozna uzywac podczas karmienia ??
 
reklama
mi tez prawie nic nie ubywa :( - czyżbym musiała zacząć stosować dietę? A jeżeli zacznę stosować dietę to czy mi pokarm nie zaniknie?
 
Do góry