reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie butlą

ja mam wrażenie, że na początku miałam więcej pokarmu...tzn czułam, że piersi są nabrzmiałe, twarde...a teraz takie flaki
tzn jak wezmę prysznic, zanim się ubiorę to kapie mi trochę mleka, więc ono tam jest, ale mało :(
poza tym jak poznać, czy pierś jest już pusta, czy nie?
 
reklama
a jak przysypia przy piersi? przy butelce tego nie ma, butelkę ssie efektywnie
co do połykania to ja czuję, że połyka tylko przez chwilę, może z 5 minut, a potem to jest wlaśnie takie ciumcianie i przysypianie
 
że też faceci nie mają takich dylematów i problemów
naprawdę im jest łatwiej
wolałabym być facetem :szok:

chyba czas się położyć, choć mała pewnie za chwilę się obudzi...
dotąd o tej porze już spałam, dzisiaj pozwoliłam sobie na bb
 
mitaginko moj od dnia zero dostaje butelke i na niej rowiez przysypia i ciumka, a przeciez jest pełna :-) wiec to nie znaczy ze nie ma tam pokarmu tylko jej jest poprostu tak dobrze! Czuje twoje cieplo i twoj zapach i zasypia. Musisz ja poprostu budzic. dmuchaj jej po wloskach, gilgaj po stopkach, albo jak zacznie ciumkac wez w pion do odbicia, cos zeby sie przebudzila :-) uśmiech na twarz i cycki do gory :-D
 
pamietam ze przy starszaku to polozna tez mowila ze zeby tak nie przysypialo to nie moze maluchowi byc za cieplo...w szpitalu rozbierala mi go do pieluchy (fakt byl czerwiec) i wtedy sie najadal i rezygnowal z cyca a jak mu cieplo milo i przytulnie to possie i spi ;-)
 
Moj jak w szpitalu przysnal przy butli to zapomniej zeby go obudzic nie bylo takiej opcji i bite 3h snu, a w domu zapomnij zeby zasnal przy butli dlatego obawiam sie jak mleko w cycach mi sie skonczy jak on bedzie spal ?? Dziewczyny mam laktator do bani czy jak ze nie moge sciagnac mleka?? Po prostu 20ml i koniec a nie wierze w to ze mlody sie 20ml najada skoro z butli 80 ml potrafi. W przyszylym tyg szykuje mi sie wyjazd sprawy do pozalatwiania i z samym mm go nie zostawie bo mu nie starczy.
 
ja to też się boję przekarmienia...
Martynka zachowuje się, jakby co pół godziny, max godz była głodna
dostaje pierś, potem butlę a dalej to samo...
a przecież niemożliwe, żeby była AŻ tak głodna cały czas :(
 
próbowałaś podawać wodę z glukozą, samom albo herbatkę np. koperkową? Teraz jest coraz cieplej i dzieciom często chce się po prostu pić
 
Moj jak w szpitalu przysnal przy butli to zapomniej zeby go obudzic nie bylo takiej opcji i bite 3h snu, a w domu zapomnij zeby zasnal przy butli dlatego obawiam sie jak mleko w cycach mi sie skonczy jak on bedzie spal ?? Dziewczyny mam laktator do bani czy jak ze nie moge sciagnac mleka?? Po prostu 20ml i koniec a nie wierze w to ze mlody sie 20ml najada skoro z butli 80 ml potrafi. W przyszylym tyg szykuje mi sie wyjazd sprawy do pozalatwiania i z samym mm go nie zostawie bo mu nie starczy.
wszystko z Toba ok, ja tez nie umialam sciagac mleka a w cycach go bylo ze bym pol miasta wykarmila :-)
ja to też się boję przekarmienia...
Martynka zachowuje się, jakby co pół godziny, max godz była głodna
dostaje pierś, potem butlę a dalej to samo...
a przecież niemożliwe, żeby była AŻ tak głodna cały czas :(
cycem nie przekarmisz, butla owszem...
 
reklama
Do góry