reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie i pielęgnacja Maluszków

reklama
Mój z reguły około 300 ml, po około 150 herbatki i soczku, ale ostatnio jest jeszcze cycek 2-3 min miedzy karmieniami, wiec to tez tak zeby sie napic tylko :-)
 
moj ostatnio zaczal bardzo duzo pic.na spacerze to potrafi w ciagu 2-3 godzin pol litra herbatki wypic.a w domu tez tak z 3 butelki po 150 ml dziennie srednio idzie.no chyba ze wlasie na spacerze jeszcze wyzlopie.jak mu zabiore butelke to jestplacz wiec chyba mu sie chce.i teraz trylko huggiesy daja rade na to sikanie.bo pampers po 2 godzinach pelny i maly mokry jest.nie mowiac o nocy.
 
właśnie martwię się tym jego piciem, podaje częst niekapek, ale ciążko to idzie, z bytli to już wcale nie chce, dzis przyszedł inny niekapek z tt ale też niezabardzo
 
właśnie martwię się tym jego piciem, podaje częst niekapek, ale ciążko to idzie, z bytli to już wcale nie chce, dzis przyszedł inny niekapek z tt ale też niezabardzo

Pati a może spróbuj normalnie z kubeczka tak jak my pijemy?
Ja Izuni czasem jak mam czas, to tak podaję.
Całkiem nieźle sobie radzi.
A niekapka nie kuma wcale...

Myślę i myślę z tym moim karmieniem.
Właśnie przez godzinę próbowałam dać cyca...
Od tego jej niejedzenia to i mleka mało.
Niech mnie ktoś przekona, że to nie moje lenistwo tylko tak dobrze dla Izy będzie już skończyć... bo sama jakoś się nie mogę zdecydować...
 
reklama
Malenko tak ma być i to Izunia sama wybrała.
Wierzę, że jest Tobie smutno - pamiętaj, że nawet jak przestaniesz karmić piersią, to nadal będziesz wspaniałą mamą.

Dla pocieszenia dodam, że i u nas dziś na wieczór nawet nie chciał cyca ssać - dostał butlę i poszedł spać.
A mnie jakoś tak smutno z tego powodu, bo bardzo lubię moment karmienia :-(
 
Do góry