reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przesądy i zabobony

reklama
Natalia dobrze się bawisz naszym kosztem?? Przejżałam wszystkie Twoje posty. Minisia ma rację raz piszesz że masz 16 lat i zaliczylas wpadkę , innym 19 i że się starałas z mężem. o dziecko...po co te oszustwa?
 
tego posta o 16 pisała mojego meza siostra bo czasem siedzi na kompie bez mojej wiedzy a ja nawet o tym nie wiedziałam... Dobrze ze napisałas bo bede musiala z nia na ten temat pogadac.
 
Wiesz Natalio nie chcemy Cie tu niesłusznie oskarzac ale mamy doswiadczenia na forum i naprawde nie mile wiec jestesmy ostrozne.Jesli jeste jak mówisz to napewno wszystko bedzie ok. bo pisza tu wspaniale dziewczyny i nie chcemy by ktos bawil sie naszymi uczuciami.Na lipcowych mialy taki przypadek i nie jest to mile.
Szczerze nadal nie wiem czy wierzyc w to co napisalas poniewaz nie powinno sie pisac z kim z tego samego profilu moim zdaniem to jest nie wporzadku!!!!
Szkoda ze tak sie zaczela twoja przygoda z nami ale sprobuj nas zrozumiec...
Kazda mamusie przyjmujemy milo i nie chcemy by ktos nas oszukal!
 
Trochę jesteśmy wyczulone na takie sprawy.... miejmy nadzieję, ze się wszystko ułoży. Nie chcemy nikogo odstraszać...
 
Spokojnie, rozmawiałam z bratowa i objecała ze juz nigdy nie bedzie takich sytuacji. Obiecała ze zalozy sobie wlasny profil wiec mam nadzieje ze to sie nie powtorzy.
 
nieźle się uśmiałam czytając o tych przesądach:-):-):-):-D:-D:-D:-D
szczególnie zadziwił mnie ten o ciężarnych na weselu- ja w pierwszej ciąży byłam z mężem u naszych bliskich znajomych i suuper sie bawiliśmy, było to chyba najlepsze wesele na jakim byliśmy a bebzon miałam wtedy przeogromny w 7 miesiącu jak do przeterminowanego porodu i bałam sie że do północy nie wytrzymam a bawiłam sie do 4 rano ciągle tańcząc a para weselna- nadal szczęśliwa, więc chyba im nie zaszkodziłam ;)
ale głupotki, hehe:-D:-D
 
reklama
Wczoraj sąsiadka (starsza pani) pytała mnie jak się czuję. Mówię że wieczorami mi zgaga dokucza a ona na to, że jak ciężarna ma w ciąży zgagę to znaczy,że włosy dziecku rosną:-D Ale się uśmiałam, pewnie już warkocze mogę synkowi zaplatać jak za każdym razem jak mam zgagę mu rosną:-D
 
Do góry