reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie i przepisy maluszków

A ja mojemu Frankowi kroje chleb w kosteczki i radzi sobie super. Czy ma z wędlinką czy z serem :) wczoraj jadł wędzona rybkę :) i mu bardzo smakowała :) w ogóle rybkę lubi w każdej postaci. Więc jutro będzie gotowana na parze z warzywami:)
 
reklama
dziewczyny, ale te kanapki z serkiem albo jogurciki to podajecie dodatkowa czy zamiast posiłku?
bo ja jeszcze serka, ani jogurtu nie dawałam ale chyba spróbuję
jak do tej pory Sajmiego nie uczuliło nic, ma tylko problemy z brzuszkiem po brzoskwiniach i morealch, więc chyba moge mu dac nabiału?
 
dziewczyny, ale te kanapki z serkiem albo jogurciki to podajecie dodatkowa czy zamiast posiłku?
bo ja jeszcze serka, ani jogurtu nie dawałam ale chyba spróbuję
jak do tej pory Sajmiego nie uczuliło nic, ma tylko problemy z brzuszkiem po brzoskwiniach i morealch, więc chyba moge mu dac nabiału?
ja daje dodatkowo bo i tak po kawałku chleba z czymś jest zaraz głodny i butle je. Ja myślę że możesz spokojnie dać nabiał:)
 
ja do tej pory chlebek dawalam poza głownymi posilkami, ale chyba wprowadze raz na kilka dni albo codzien jako jeden z posilkow, my o 17 mamy w planie mleko ale od jakiegos czasu Krzycho tego mleka nie chce pic, ale jak mu sie da banana albo chlebka z serkiem topionym to zajada
 
Dziewczyny chce kupic tą kaszke orkiszowa i jaglana i mam pytnako:) bo nigdy sama takiej nie konsumowalam i sie zastanaiwm czy tylko firma Holle ma takowe i musze na allegro zamówic czy są innych firm normalnie w sklepach??:)
 
jasne, że są, mam jaglaną kupiec, ale ona nie jest błyskawiczna, wiec gotuje się 20min
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
dronka my mieliśmy holle ale kupiliśmy w sklepie nie na allegro tylko że w takim ze zdrową żywnością. A czy są inne to nie wiem bo się nie orientowałam.

Ja dziś dałam małemu sinlac bo mieliśmy próbkę, dodałam też musu owocowego i kurczę fajna ta kaszka, małemu bardzo smakowało. Tylko pamiętam że mówiłyście że dość droga, Marcel nie ma żadnych alergii odpukać więc konieczna nie jest ale podeszła maluchowi.:tak:

jutro gotuję zupkę koperkową z lanymi kluseczkami.
 
reklama
Dla miłośniczek kasz ;) Znalazłam ostatnio w sklepie taki produkt: Pesso. Można dawać do zupy, do mleka i nie trzeba gotować. Kupiłam wersję pszenno-gryczaną, dodałam dzisiaj małemu do zupki (barszcz ukraiński z indykiem) i pierwszy raz moje dziecko dostało dokładkę zupy :)
 
Do góry