reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Weź udział w konkursie „Butelkowe S.O.S. - chwila, która uratowała nasz dzień” i opowiedz, jak butelka pomogła Ci w rodzicielskim kryzysie! 💖 Napisz koniecznie Do wygrania super nagrody, które ułatwią codzienne życie rodziców. Ekspres i sterylizator z osuszaczem od marki Baby Brezza

reklama

Karmienie maluszkow

koriander dajesz zwykły twarozek? Jeśli tak tyo można codziennie? bo już nie wiem co wymyślać na sniadanie dla mojego Dyziolka, Danonki odstawiłam bo ma jakąś wysypkę na plecach i nie wiem od czego. Chlebka nie zje, wędliny też nie, kaszki też nie chce rano, na kolację zjada:baffled:
Na szczcęście zaczął jeść zupki na obiad:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wczoraj dałam Gai swój doprawiony rosól....pożniej pieczonego kurczaka...a dzisiaj nasza jajecznice;)Mam ochote na nalesniki":)
 
U nas pieczone udka to Lila wyrywa nam z rak, jedna z niewielu rzeczy ktore je z prawdziwa checia :-D

Zyraffko daje twarozek, ale glownie typu philadelphia lub almette ktorymi smaruje chlebek i ktore Lila sobie zlizuje a chleb wypluwa.. podobnie z zoltym serem i wedlina, zje a chleba juz nie..jadla chlebek ladnie ale jakos jej sie odwidzialo, nie wiem czemu:baffled:
 
Mój maz dzisiaj jadł kanapki z szyneczka konserwa z puszki i dał Gai wcinała az uszy sie trzesły...a jak zrobiła w pampersa to nie wiedziałam gdzie nos wsadzic:)
 
reklama
Do góry