reklama

Karmienie naszych maluszków

Temat na forum 'Dzieci urodzone w październiku 2015' rozpoczęty przez zawiszka, 19 Luty 2015.

1. zawiszka

zawiszka Zaangażowana w BB

Wiem, że temat na razie odległy dla mam które chcą karmić piersią, ale warto kształcić się w tym kierunku już teraz żeby zdążyć na czas :-p kp wbrew pozorom nie jest prostą sprawą, żeby nie polec na starcie polecam książkę Magdaleny Nehring - Gugulskiej "Warto karmić piersią", w razie problemów przy kp można liczyć na wsparcie liderek lll, które wielu matkom w Polsce pomogły rozkręcić laktację i które odpowiedzą na każde trudne pytanie Liderki

2. Aniolinek

Aniolinek Aktywna w BB

Dla mnie całkiem bliski ;) bo nadal karmię Tymona i może tandem będzie , ale to się jeszcze okaże :p

3. reklama
  4. finkemma

finkemma Fanka BB :)

Ja córki nie karmiłam , próbowałam ale nie miałam pokarmu nawet nawału zero nic jakaś tam kropelka jak ściągałam to poleciała .
    Przy drugim dziecku też bym chciała ale nic na siłę nie chce by było tak jak przy córce , załamywałam się że nie mogę karmić męczyło mnie to czułam się gorsza. Teraz chce się po prostu cieszyć dzieckiem macierzyństwem co będzie to będzie nic na chama.

5. krewetka

krewetka mama

6. Kattarynnka

Kattarynnka Zaciekawiona BB

Zawiszka, niestety, 100% racji - karmienie piersią wydaje się takie naturalne, a u mnie okazało się mega wyzwaniem: nie takie sutki, brak pokarmu, nerwy i płacze. Teraz wiem, że pomijając inne kwestie, nie przygotowałam się należycie, ale kto by pomyślał że trzeba. O tej książce, którą wspominasz, mówiła mi położna i tym razem się dokształcę. Ale nauczona doświadczeniem, mam podejście takie jak Finkemma - nic na siłę. Jeśli karmienie piersią znów będzie się wiązało ze stresem, głodnym dzieckiem i generalnym dołem, odpuszczę.

7. krewetka

krewetka mama

Lilo i jak dzisiaj? nie denerwuj sie bo to to ma wplyw na laktacje, mimo ze niewiele odciagasz to rób to systematycznie, a wtedy pomalu bedzie przybywac, wazne zeby sciagac przynajmniej po 15min z piersi bo to sygnal ze potrzeba duzo mleka:-), ja z Lilka sciagalam krótko i dlatego tez mialam niewiele. Dasz rade:-)

Ostatnia edycja: 31 Sierpień 2015
  8. krewetka

krewetka mama

dopada mnie kryzys laktacyjny, z dnia na dzień mam mniej mleka, nie wiem dlaczego:-(

9. aga1986r

aga1986r Fanka BB :)

Krewetka może za dużo stresu?
    Ps bawarki próbowałaś? Albo karmi- podobno rewelacyjne- info od położnej

10. reklama
  11. krewetka

krewetka mama

tak bawarke pije, bo lubię:tak:, obstawiam jednak stres :-(

12. aga1986r

aga1986r Fanka BB :)

Może spróbuj oszukać organizm załącz sobie jakąś komedie- film który lubisz pooglądaj chwilę i w tedy laktator przystaw? Może się uda. A po karmi podobno samo leci jak szalone.

Poleć forum