reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie naszych maluszków

nie wiem co wiecej poradzić:-(, byc może wpływ tez ma stres. U mnie się unormowało, ściągam co ok 4-5h.
lilo 30-40ml to na obecna chwile dziewczynkom wystarczy a może z czasem mleka przybędzie? Ja nie wiem jak dlugo pociągnę bo nadal mam problem z nadcisnieniem:-( Z Lilka prawie nie miałam pokarmu w zasadzie sam zanikł , wiec chyba nie ma reguły
 
Ostatnia edycja:
reklama
LILO to pewnie tez stres tak na Ciebie wplywa, ale grunt to sie nie poddawac... zobaczysz moze sie rozkreci, ja jak karmilam Ale to na poczatku cycem a pozniej jak miala 3 miesiace wyszly jej 2 zeby na dole i mnie gryzla nimi i nie moglam karmic, wiec jeszcze 7 miesiacy sciagalam pokarm laktatorem i podawalam w butli no i sciagalam co 3-4 h i dalo rade ;) pomine fakt, ze mialam wowczas tylko Ale i mogalm sobie pozwlic na to by tyle czasu poswiecac na sciagnie samego mleka bo przy kolejnych maluchach tego czasu coraz mniej, ale nie poddawaj sie, probuj jeszcze moze sie rozkreci :) &&&&&
 
reklama
Do góry