reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie piersią/butelką a potem inne jedzonko

gluszku jak dobrze mieć tak fajne "ciotki" z babyboom :-D informacje na wage złota dla kazdej mamy spodziewajacej sie pierwszej dzidzi.:tak:
 
reklama
dziewczyny jak wy zamierzacie karmic swoje maluszki ? ja sie waham między karmieniem piersia a butelka. moja mama ciągle powtarza ze musze karmic piersia zeby dziecko było silne i zdrowe no i zeby z moimi piersiami nie było problemow. :nerd: chcialabym bardzo miec kształt i rozmiar piersi jaki mialam przed ciążą :tak: ale chyba to nie mozliwe bo wszystkie moje kolezanki i siostra ktora niedawno rodzila smieją sie z tego i mowia ze zamiast piersi zostaja flaczki :-D i ze ewentulanie ciezka praca miesni biustu moze je lekko poprawic. A jak z biustem jest u was ? mi urusł przez ciąże i to sporo hehe mam cyce jak baniaki :-D no i jeszcze w ostanim czasie pojawił sie problem z rozstepami na piersiach i na pośladkach :wściekła/y: nie wiem juz co mam robic bo cały czas smaruje je kremami i oliwka i zadnego efektu :-(
 
:-D nie dziwie sie hehe jest co potrzymac :tak: u mnie z 76c na 78d to tez sporo ale pewnie urosnie jeszcze troszke przed porodem :-p na szczescie na brzuchu nie mam zadnych problemow :-) a rozstepy chyba wyjaśnieją jak bede nadal je smarowala,cwiczyla i masowała posladki i piersi przynajmniej mam taką nadzieje:tak:
 
ja widze dużą roznice w swoich piersiach, nosze bielizne z angielską numeracja wczesniej 38c a teraz 39d ale ostatnio kupilam stanik z polską numeracją, całkiem wygodny i ciążowy, mierzyłam w sklepie bo wziełam rozmiar na oko i był dobry ale mial numery 40dd wiec nie wiem o co w tej numeracji zabardzo chodzi. :-p
 
reklama
Mi teraz tez podrosły o numer moje kroski ale pamiętam że 3 dnia po porodzie jak było w nich pełno pokarmu to urosły jeszcze o 2 numery :szok::szok::szok:ale miałam gary :szok::szok::szok:
 
Do góry