reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie piersią/butelką a potem inne jedzonko

reklama
Azile-trzymam kciuki,zeby Domisia wysypka zniknela i zebys doszla od czego to bylo.
Mata-podziwiam Cie.Oj,Dobrusia-przytulasek;-)
 
Moje wszystkowiedzące babeczki :tak:
Czy mogę zamrażać ugotowane przeze mnie jedzonko dla Oli? :confused:
A może lepiej do słoiczków i zagotować? (ile czasu? :confused:)
Doprawiacie je jakoś? bo moje zupki mają zupełnie inny smak niż te słoiczkowe...:baffled:
 
Moje wszystkowiedzące babeczki :tak:
Czy mogę zamrażać ugotowane przeze mnie jedzonko dla Oli? :confused:
A może lepiej do słoiczków i zagotować? (ile czasu? :confused:)
Doprawiacie je jakoś? bo moje zupki mają zupełnie inny smak niż te słoiczkowe...:baffled:
Mzoesz i zamrazac i pasteryzwoac co jest wygodniejsze dal ciebie. Co do smaku ja niczym nie doprawiam a tez maja inny smak niz słoiczkowe Powiem ci ze moja maja taki normalny smak jedzonka ino bez soli Jakbym osoloila to niczmy sie ne nebda roznily od naszegodorosloego jedzenia.
 
moj Zuzol pochłania dziennie 1 jegurcik misowy, czały słoiczek 125g jakiegoś owocowego deserku, taki sam słoiczek obiadku, ostatnio po 190 ml gestej kaszy takiej ze szok (inaczej sie nie niajada mleka samego nie chce a jak nie jest gęste nie chce jesć ) w miedzy czasie podjada chrupki kukurydziane, biszkopciki, to z mojego obiadu coś skubnie jakieś gotowane warzywko . Po tej chorobie dziecko normalnie je za dwoje. :sorry:
 
Ula Zuzia super Ci wcina :szok: mała, ale za to jaki apetyt :-D dobrą przemianę materii ma szczęściara, będzie mogła obiadać się czekoladą i innymi pysznościami i nie będzie nic po iej widać ;-)
 
Mata;normalnie szok !!! aż strach się to czyta :szok:

Mateusz rano jak ma ochotę to je moje mleko, około 12.00 słoiczek obiadku lub zupki - lubi duże ilości. Około 15.00 deserek lub jogurt - dodaję kleiku ryżowego. około 19 kaszka - nie zawsze ma na nią ochotę i przed snem - czyli czasamo o 22 znowu moje mleko.
Podawałam mu ciasteczka hiip ale nie za bardzo polubił. Musze spróbować coś innego

A, pije jeszcze bobo fruty
 
reklama
Do góry