reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie piersia

Cleo super ze jednak sie udalo:-)daj jakis namiar na te strony o pozycjach do karmienia jak znajdziesz chwile czasu:-)
Komitet Upowszechniania Karmienia Piersią - Pozycje do karmienia

Cleo1981 świetna wiadomość :-) :-):tak:

cleo cieszymy się bardzo i myśle że to był tylko przypadek i teraz już będzie coraz lepiej bo maluszek najedzony i ty wypoczęta wiec będziesz miała więcej cierpliwości :))


Nakarmilam go sama już:-)Śpi słodko sobie teraz :-)
 
reklama
Hej. Ja jestem prawie w 36 tygodniu ale do tej pory nie wyciekała mi jeszcze siara. Czy orientujecie się czy to normalne czy powinnam zacząć się martwić? Do tej pory w ogóle o tym nie myślałam, ale zaczęłam czytać wątek i się troche zaniepokoiłam. Karmić piersią chciałabym, ale czy brak siary nie oznacza braku pokarmu?
 
mi tez nie wycieka. raz,jak nacisnelam to w lewej piersi pojawila sie kropelka takiego przezroczystego plynu, jak woda i doslownie kropelka
 
Hej. Ja jestem prawie w 36 tygodniu ale do tej pory nie wyciekała mi jeszcze siara. Czy orientujecie się czy to normalne czy powinnam zacząć się martwić? Do tej pory w ogóle o tym nie myślałam, ale zaczęłam czytać wątek i się troche zaniepokoiłam. Karmić piersią chciałabym, ale czy brak siary nie oznacza braku pokarmu?

To jest normalne. U wiekszosci kobiet nawet nie ma mleka po porodzie, czasem pojawia sie po kilku dniach (wczesniej jest tego malutko) i to jest normalne. takze sie nie martw :tak:
 
Hej. Ja jestem prawie w 36 tygodniu ale do tej pory nie wyciekała mi jeszcze siara. Czy orientujecie się czy to normalne czy powinnam zacząć się martwić? Do tej pory w ogóle o tym nie myślałam, ale zaczęłam czytać wątek i się troche zaniepokoiłam. Karmić piersią chciałabym, ale czy brak siary nie oznacza braku pokarmu?

Witaj, to absolutnie normalne, mi nic nie wyciekalo az do porodu. Mleko wytwarza sie zaraz po porodzie, ja jako mamusia wczesniaczki nie moglam poczatkowo karmic piersia, musialam sciagac pokarm co 3-4 godziny, na poczatku recznie po kilka kropelek, potem wiecej i wiecej a im wiecej sciagasz (lub wiecej dziecko je) tym wiecej ci sie wytwarza.
Nic sie nie martw, jak tylko przystawisz maluszka do piersi od razu mleko sie wytworzy.
 
reklama
Witaj, to absolutnie normalne, mi nic nie wyciekalo az do porodu. Mleko wytwarza sie zaraz po porodzie, ja jako mamusia wczesniaczki nie moglam poczatkowo karmic piersia, musialam sciagac pokarm co 3-4 godziny, na poczatku recznie po kilka kropelek, potem wiecej i wiecej a im wiecej sciagasz (lub wiecej dziecko je) tym wiecej ci sie wytwarza.
Nic sie nie martw, jak tylko przystawisz maluszka do piersi od razu mleko sie wytworzy.

To jest normalne. U wiekszosci kobiet nawet nie ma mleka po porodzie, czasem pojawia sie po kilku dniach (wczesniej jest tego malutko) i to jest normalne. takze sie nie martw :tak:

Dzieki za info, czuje sie teraz spokojniejsza. Czyli może jednak zainwestuje w laktator już teraz.:-)
 
Do góry