reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kasiulka_1980

reklama
Kasiu spoczywaj w pokoju, i opiekuj sie córeczkami z góry.....
[*]

Nie wyobrazam sobie bólu jaki teraz przechodzi rodzina.... :-(
Nie wierzę w to co czytam i piszę.... :-(
Kondolencje.....
 
Nigdy się tu nie spotkałyśmy ale bardzo mi przykro... Spoczywaj w pokoju i opiekuj się dziewczynkami;(
[*]
[*]
[*]
 
My również się nie znałyśmy i bardzo mi przykro, że już się nie poznamy :-(
Spoczywaj w pokoju i czuwaj nad rodziną :-(
[*]
[*]
[*]
[*]
 
Kasiu nie tak miało być! Tak walczyłaś i nie wyszło .:-(Opiekuj się z góry dziewczynkami i rodziną (*)
 
dlaczego ona umarła?
może byłoby lepiej gdybym to ja zamiast jej...
człowiek czasem myśli, że chciałby już końca, takiego nagle, teraz, bo tak chce, bo jest mi źle
ale to taki głupi kaprys
gdy się ma dzieci, trzeba dla nich być
oby miały siłę, żyć bez Ciebie...
 
reklama
Kasiu, miałam zaszczyt poznać Cię osobiście . Tak trudno mi uwierzyć , że to było nasze jedyne i ostatnie spotkanie :-( Naprawdę wierzę, że jesteś teraz szczęśliwa, ale nie mogę sobie wyobrazić bólu i cierpienia Twoich Najbliższych! Spoczywaj w pokoju i czuwaj nad rodziną.....
[*]
 
Do góry