reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Katar i slinienie się

Olil

Fanka BB :)
Dołączył(a)
11 Sierpień 2018
Postów
156
Witam, moja 15 miesięczna córka od dwóch dni ma baaardzo duży katar przy czym równie bardzo się slini, od czasu do czasu kaszle zwłaszcza w nocy. Zęby raczej to nie są bo ma już 1,2,3 i 4. Gorączki brak 37,3. Czy powinnam ja zawieść do lekarza?
 
reklama
Ja moje dzieci zawsze sama leczę ze zwykłego przeziębienia. Robię syrop z cebuli, siedzimy w domu, dużo picia, odpoczynku itd jak jest wysoką gorączką która ciężko zbić przez 3 dni wtedy idę do lekarza. Brzydki przewlekły kaszel też warto skonsultować, ale to już sama musisz zdecydować czy jest źle. Mała może kasłać przez to że jej spływa wszystko do gardełka. Posmaruj ją vickiem, to będzie jej się lepiej oddychać.
 
Do góry