reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Katowice zapraszają przyszłe mamusie

Wróciłam po przedświątecznych wakacjach. Mam rodzinę w Toruniu i wybrałam się sama z Adamem na ponad tygodniowy "urlop". Jechaliśmy pierwszy raz pociągiem i aż sama jestem w szoku,ze mam tak grzeczne dziecko 6,5 h a on był bardzo grzeczny. Bardzo mu się tam podobało, no i spędził dużo czasu z babcią(a rzadko ją widuje). W święta się nie udzielałam,bo jakoś tak z rodzinką się siedziało.
Mam nadzieje,ze wątek się rozkręci, od dłuższego czasu próbuje nawiązać kontakt z mamami z Katowic. Inne wątki na Śląsku tętnią życiem ,a z Katowicami coś cieżko:) Ale jest już nas pare i pewnie niedługo ktoś się skusi.

Mam pytanko , znacie jakiegoś dobrego stomatologa dziecięcego( chodzi mi by miał podejście do malców). Muszę iść z Adamkiem-a wiem,ze będzie cieżko,bo on nie przepada za tym by ktoś obcy go od razu dotykał. Mamy problem z fryzjerem-wiem,ze to problem z podejsciem-bo raz udało sie na spokojnie. No i szukam takiego wyrozumiałego najlepiej w Katowicach.
 
reklama
Lanka i dobrze, że świętowałaś z dala od komputera, bo plecy bolą :)

A co do dentysty to nie wiem, niestety, ale popytam ;)
 
No i zaczął się szał przedszkolny. Mam nadzieje,ze się dostaniemy. A z drugiej strony strasznie się tego boje. Będzie co będzie -damy radę:) Wiem,ze przedszkole by było dla nas dobre-bo Adamek mało ma kontaktu z dziećmi. A z drugiej strony jesteśmy bardzo ze sobą zżyci, cały czas jest przy mnie-więc jeśli by się dostał to czeka nas czas nauki. Przede wszystkim musiałabym go zachęcić do samodzielnego jedzenia. Jako 1,5 roczny brzdąc jadł ładnie sam, a potem niepotrzebnie mu dopomagałam, bałam się,ze będzie niedojedzony. No i nie wie za bardzo co to rozłąka ze mną. Tyle ,ze on uwielbia dzieci, pewnie nawet by o mnie nie myślał tak bardzo,bo przy dzieciach się zatraca:)
 
No to trzymam kciuki za starania. Przedszkolak to brzmi dumnie. Dobrze, abyś dostała miejsce gdzieś blisko. Bo tak łatwiej. Moje jak tylko się urodzi to od razu zapisuję do żłobka ;)
 
Wróciłam po przedświątecznych wakacjach. Mam rodzinę w Toruniu i wybrałam się sama z Adamem na ponad tygodniowy "urlop". Jechaliśmy pierwszy raz pociągiem i aż sama jestem w szoku,ze mam tak grzeczne dziecko 6,5 h a on był bardzo grzeczny. Bardzo mu się tam podobało, no i spędził dużo czasu z babcią(a rzadko ją widuje). W święta się nie udzielałam,bo jakoś tak z rodzinką się siedziało.
Mam nadzieje,ze wątek się rozkręci, od dłuższego czasu próbuje nawiązać kontakt z mamami z Katowic. Inne wątki na Śląsku tętnią życiem ,a z Katowicami coś cieżko:) Ale jest już nas pare i pewnie niedługo ktoś się skusi.

Mam pytanko , znacie jakiegoś dobrego stomatologa dziecięcego( chodzi mi by miał podejście do malców). Muszę iść z Adamkiem-a wiem,ze będzie cieżko,bo on nie przepada za tym by ktoś obcy go od razu dotykał. Mamy problem z fryzjerem-wiem,ze to problem z podejsciem-bo raz udało sie na spokojnie. No i szukam takiego wyrozumiałego najlepiej w Katowicach.



To mam namiary na jednego dentystę - mam jeszcze dostać na drugiego, ale czekam na smsa.
Pani doktor Kiełbińska nr tel.660487309. Przyjmuje na Panewnickiej.

Jest jeszcze dr Idzik na ulicy Fredry 22 w Piotrowicach 32 607 21 321
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dzięki do-ti :)

Ale mamy pogodę na Śląsku, nic mi się nie chce, mały marudzi o placu zabaw a ciągle leje. Gdzie ta wiosna??
Do-ti- niestety nie łapie się na te warsztaty, ciekawe czy w ogóle będę jeszcze miała brzuszek?Czasem mi się za nim tęskni:)
 
cześć dzwieczynki, witam się po urlopie. Wypoczełam, zresetowałam się , ogrzałam i opaliłam, jednym słowem było bardzo fajnie.
Teraz wracam do normalności.
Lenka ja u dentysty z Igorem byłam w Tychyach, a raczej był mój mąż. Podobno bardzo fajna babka, tyle, że Igor starszy.
 
Lenko nic nigdy nie wiadomo :)))))


Annaoj kce no to zazdroszczę, gdzie Ty byłaś, że wróciłaś opalona, w Afryce :)))))) Bardzo się cieszę, że udało Ci się wypocząć i zresetować. Ja też musiałabym się gdzieś wybrać. Może w weekend majowy, bo im później tym gorzej będzie gdziekolwiek się ruszyć.
Wczoraj zaczęłam w necie szukać informacji nt. wózków, łóżeczke, wyprawki, pieluch... i się tylko zdenerwowałam :)
 
reklama
udało mi się na chwilkę z wieczorka zajrzeć, zatoki mnie bolą, muszę się do lekarza myknąć.
Doti byliśmy w Egipcie, było super. Czemu się zdenerwowałaś? Za duży wybór?
Lenka zanim się zdecydujesz na przedszkole, powinnaś sama do tego dojrzeć. Widać, że jesteście bardzo ze sobą związani, a Adaś będzie czuł, że Ty masz wątpliwości i będzie mu ciężko zaaklimatyzować się w przedszkolu. Dzieci doskonale wyczuwają nasz nastrój.
uciekam
 
Do góry