reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy beta

Dołączył(a)
18 Marzec 2021
Postów
13
Hej potrzebuje porady..
Przez 5 miesięcy brałam tabletki vines
. Ostatnia tabletke brałam 17 października
Krwawienia z odstawienia wystąpiło 20 października i trwało do 22 pazdziernika . Staramy się o dziecko, stąd moje pytanie kiedy najlepiej zrobić bete z krwi lub moczu aby miec pewność. Dodam że od tygodnia bola mnie piersi i mam wrażenie że brodawki są zwiększone. Nie mam pojęcia kiedy zrobic test
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ciezko okreslic, kiedy byla owulacja, jak jeszcze nie bylo miesiaczki. Moze warto byloby sie przejsc do lekarza na usg? Obejrzy, czy jakies pecherzyki rosna na jajnikach, czy moze juz cos peklo, a moze lada dzien bedzie owulacja.
 
Do góry