reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

reklama
Mnie w ciązy bolały tak cyce, że nie szło się ubrać a o dotykaniu to pomarzyć tylko..właśnie po nich wiedziałam, że się udało, bo takiego bólu to sobie wyobrazić nie można.. Urosły mi baardzo szybko z b do d, w przeciagu 2 dni :)
 
gdzie ta zuzu no:/zaraz jajo zniose...

a ja ladnie daje,ugotowalam rosol i pije normalnie z kubka bez makaronu to mnie upewnia ze jest fasolka bo wczesniejszym razem mialam to samo i ogorki kwaszomne mniam:):))
 
kachutka - ja mam po prostu wrażliwsze piersi, mnie jakoś specjalnie nie bolą

Umówiłam się do mojej gin, najbliższy wolny termin to 1 grudnia!! W razie czego to będzie 9 tydzień. Uparłam się na tę konkretną lekarkę i długie kolejki są do niej.
 
Właśnie mnie to przeraża, tyle czekać! Pomyślę nad tym. W sumie ja mam bardzo podobne terminy do Ciebie Anulka, bo OM miałam 2 października, chyba serduszko na USG byłoby widać już w przyszłym tyg. Dobrze mi się wydaje?
 
a ja jcos mam dola, ten cykl jest dziwny, temp. szaleje, a dzisiaj mnie bardzo podbrzusze boli.... z R. w tym miesiacu prawie sie nie przytulalismy, boje sie, zeby znow jajniki nie zaczely mi platac figle....
martwie sie :-(
 
Anulka moje serdeczne gratulacje i prosimy o przesyłanie zarazków żeby i nam się udało :-)

Mononoke moja Ty biedulko. Bierzesz jakieś leki na te zatoki? Mogę Ci polecić jakieś leki które brałam.

Poziomki to nie daleko ode mnie będziesz miała tego lekarza:-). Jak by co to zapraszam na herbatkę i ciacho:-)

Kahaka tęskniłam za Tobą. Głowa do góry wszystko będzie dobrze. A jak prosiaczek?
 
reklama
Do góry