reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

reklama
czytasz w myślach.... ;-) chyba we wt pojde mam okno i jak sie rozpłacze to nikt nie bedzie widział...... juz zdecydowałam chyba..... Dzięki za rady... mam nadzieję ze doceni



WODNIK ;-)
 
U mnie pojawił się śluz z krwią więc idzie @...No trudno, za dwa tyg. ruszamy z m. znowu do boju:-) Wszystkim zaciążonym życzę zdrówka i spokoju a starającym się jak najszybszego zafasolkowania! Pewnie pokażę się tu jak znowu będę miała "objawy":-) Buźka!
 
Witam was!
postanowiłam z mężem odstawić pigułki anty ( cilest bralam przez 4 lata) i staramy sie o dzidzie.W zasadzie dopiero od tygodnia.czy po odstawieniu po miesiaczce tabletek moze udać sie?Kiedy powinnam pierwsze objawy odczuc?
dziekuje z gory za odpowiedz;)
 
justys ja nie pomogę,bo nigdy tabletek nie brałam- więc nie wiem jak to wygląda...pierwsze objawy ciąży są widoczne najczęściej w dniu spodziewanej miesiączki - test ciążowy.
mierzysz temp? bo po temperaturze najszybciej się dowiesz czy zaciążylaś,powodzenia życzę w staraniach

dziewczyny które zaciążyły,jeślii macie jeszcze testy owulacyjne to możecie zrobić??w celach doświadczenia?
bo czytalam na necie,że we wcześniejszych ciążach testy owul.również wychodzą pozytywne,pomimo iż to są róźne hormony.
jak to jest u Was?? bo od dłuższego czasu myślę nad tym i nic ie wymyślę,dopóki mi nie pomożecie :)
napiszcie jak możecie w wątku o "testach owulacyjnych"
 
witaj justys,
spokojnie z objawami, na razie cieszcie sie starankami :-p piperwszy cykl jest nagorszy, bo caly czas sie doszukuje objawow, a jak sie nie uda, to... WIELKI DOL, wiec skorzystaj z naszych doswiadczen, a jak bedzie sie @ spozniala, to dopiero lap za test i pisz z nami, to pomaga :*
 
reklama
Do góry