reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

reklama
Elżbietko jestem pewna że w niedalekiej przyszłości pewnego dnia nawet może nie będziesz się tego spodziewać kiedy okaże się że czas twoich starań dobiegł końca i wtedy będziesz tylko żyła od usg do narodzin wiem bo sama znam wiele takich osób które w chwili zwątpienia w powodzenie dowiadywały się o maleństwu jestemm pewna że Ci się uda!!!!!!!
niech ten rok da nam same miłe niespodzianki
 
Elżbietko dokładnie!!! I mam nadzieje ze Cię ta cudna nowinka zaskoczy tak żebyś cieszyła się jak najbardziej jak najpiękniej ..... oj życzę Ci tego całym sercem!!
 
JejQ Elżbietko nawet nie wiesz jak bardzo bede szczesliwa jak oznajmisz Nam ze jestes w ciąży .... ze szczerego serduszka życzę Ci abyś w końcu poczuła swoją małą dziecinkę pod serduszkiem :-*  .... z tego co widze w tym miesiącu bardzo duzo dziewczyn miało sen związane z dzidzią , ciąża itd ... to napewno szczesliwe sny dla Nas wszystkich :)
 
reklama
Do góry