reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

mama05 nie mam pojęcia, wiem że okresami mam wysyp brzytkich rzeczy na twarzy :/ ale tak że jak się jedna partia zagoi to się pokazuje nowa :p najlepiej moja mama - prasuj przed snem poszewkę na której śpisz :D a ja na to ze na buzujące hormony to nie ma rady w takim stanie i nic nie pomoże :p Pozdrawiam gorąco, i trzymam kciuki za dzidziusia 3 :)

Ostatnia @ 9 kwietnia 2010r. Zabezpieczenie - prezerwatywa. Brak okresu. Test negatywny robiony 17 maja. Czy możliwe, będzie dzidziuś?
ja bym się pokusiła o betę i wizytę u lekarza :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Witam...u mnie w tym miesiacu bez zadnych niespodzianek....nadzieje mialam duza, a tu w nocy straszne bolesne skurcze jajnikow i brazowe skrzepy...takze niestety jedno wielkie nic :-(eh..
 
Czy u którejś bolały sutki (tylko gdy je się dotykało)?? Jeden mnie mocniej boli a drugi słabiej. Czy może to być objaw wczesnej ciąży??
Staramy się z mężem już piaty miesiąc, ale dopiero teraz zaczęło mi się tak dziwnie robić z tymi sutkami.
Zawsze przed @ bolały mnie piersi i wiedziałam ze nadchodzi, a teraz nie bolą piersi tylko sutki. W poniedziałek mam termin @ i siedzę jak na szpilkach.
 
mama05 nie mam pojęcia, wiem że okresami mam wysyp brzytkich rzeczy na twarzy :/ ale tak że jak się jedna partia zagoi to się pokazuje nowa :p najlepiej moja mama - prasuj przed snem poszewkę na której śpisz :D a ja na to ze na buzujące hormony to nie ma rady w takim stanie i nic nie pomoże :p Pozdrawiam gorąco, i trzymam kciuki za dzidziusia 3 :)
SLOMIANA WDOWA- dzieki za kciuki:tak:;-)juz na dniach zaczynamy:tak:a za 6 dni mam wizyte u ginek.zeby zobaczyc jak tak moj jajnik po hormonach;-):-)dam znac:tak:acha- w srode dostalam @ a dzis juz po-expres-ponad 2 m-ce zablokowane jajniki a taki krótki @...

ZIZI16- u mnie tak bylo w ciazy z synem-tylko 1 objaw to bolące sutki i poszlam po test to bylo 3 dni przed @ i poczekalam do dnia @ i rano test i II kreski-powodzenia-daj znac:tak:
 
Wczoraj nie wytrzymałam i zrobiłam test:-(
Brak drugiej kreski:-(
Ale zrobię jeszcze jeden w poniedziałek na termin @.
Piersi dalej mnie nie bolą (tak jak powinny przed@ i to mnie jeszcze trzyma przy nadziei):tak:
 
Dziewczyny pomóżcie bo sama już nie wiem co o tym myśleć, wczoraj byłam u gina z powodu spóźniającej się @, zrobił mi usg i stwierdził, że jedyne co widać to 10cm endometrium, ale nic innego jeszcze nie widać, co to oznacza? jestem w ciąży czy nie?
 
NIKINIKA- to znaczy ,ze blona ktora jest w macicy ktora zluszcza sie w czasie @ jest z tego co pamietam wielkośći ktora odpowiada polowie cyklu...czyli ze masz sporo do @.a robilas test lbo bete-badanie krwi???gdybys byla w ciazy ginek.stwierdzilby rozpulchnienie macicy.powodzenia w testowaniu i daj znac:tak:;-)
 
Cześć wszystkim,
Zrobiłam rano test i nic:-( Ale jeszcze poczekam, aż nie dostanę @ i kupię sobie jakiś czulszy test, no nie??
 
reklama
Hej dziewczyny, jestem nowa na bb. Mam problem, bardzo chciałabym zajść w ciążę, tzn może już w niej jestem. Pierwszy dzień cyklu maiłam 1 maja, kochaliśmy się z mężem 12 maja, a 29 mam dostać @. od tygodnia jestem bardzo senna, a od trzech dni odczuwam ból w dolnej części brzucha i kucie w prawym jajniku, czy to może oznaczać ciążę? Dodam, że dzisiaj rano zrobiłam test ciążowy i wyszedł negatywnie, ale nie wiem czy to jeszcze nie jest za wcześnie? Co sądzicie? Czy wogóle tego 12maja mogło dojść do zafasolkowania jeśli owulację miałam 14maja? Proszę o odpowiedź
 
Do góry